Skocz do zawartości

10 stron pełnych sukcesow policji (arsenaly ,kolekcje)


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.policja.pl/portal.php?serwis=pol&dzial=1&t=12&page=0

Oto link ,10 stron ,same sprawy gdzie pojawia sie magiczne slowo bron ,nielegalna broń ! W kazdym przypadku ,nawet paru naboji ,kazda taka kolekcja urasta do rangi arsenału" Popatrzcie jakie najczesciej fanty wpadaja w lapy granatowej policji... Popatrzcie na te arsenaly" ... Cala masa 5,6mm do kbks
W wielu sie przewija info ze policja dostala informacje " -wniosek ? Uwaga na konfidentów ,ktorzy sa wsrod nas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurant , czep się prądu tak nieładnie ci powiem , akurat ten wątek doskonale do działu Newsy pasuje. Popatrz sobie na inne , bardzo podobne choć twój ma tę zaletę że jest niejako syntetyczny . Ciekaw jestem czy ktoś stąd poznał wśród pokazanych swoją kolekcję ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GŁÓWNA ? No gratuluję Wojtas,daleko zaszedłeś !

A tak na poważnie: nie ma co zniżać się do figurantowego poziomu i tu dyskutować,jak mu się lizak należy,to pal !

Ale cieszę się że odblokowałeś wątek,bo to co ciekawe jest w tym zapodanym tu linku to statystyka-poniżej informacji jest wyszczególnienie na Komendy Wojewódzkie,i od razu widać,kto bardziej lubi ścigać grożnych zbieraczy łusek.

Z tego co widzę mój region trochę spokojniejszy, może panowie P zdają sobie sprawę z rzeczy ważnych i mniej ważnych ?
Pozdr !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając pobieżnie stwierdzam, że większość zatrzymanych sama prosiła sie o wizytę mając w domu nielegalne ammo i broń, jakoś o guziki" nikogo nie oskarżyli czyli nie jest źle. Ja bym nie chciał żeby jakiś gówniarz piętro pode mną zbierał destrukty i sam rozbrajał, więc niech im zabierają.

Ale ten As mnie rozbawił do łez:

30-letni mężczyzna gasił papierosa w częściowo rozbrojonym granacie wojskowym typu F1, który posłużył mu jako popielniczka. On i przebywająca w pokoju 23-letnia kobieta z obrażeniami twarzy i kończyn trafili do szpitala."

ps. Woytas gratuluję awansu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol woytas , gratuluję awansu , mam nadzieję że teraz kazdy najgłupszy posterunkowy zostanie przeszkolony ze łuska Mausera pozbawiona ładunku i ze zbitą spłonką stanowi co najwyżej ozdobę ,za to za posiadanie w obejściu ogora urywa się .. na miejscu , i to z cięższego paragrafu niż ielegalne posiadanie" ;)
Przejżałem pierwsze 2 streony i jako żywo nie zauważyłem tam info o kolekcjonerach , za to dużo o domorosłych saperach i rusznikarzach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie
czytałem co nie co i coś wam powiem, jeden z tytułów pseudoarcheolodzy" czysta głupota naszej policji! komu wadzi że ktoś ma pasje i chodzi z wykrywaczem,czyżby konkurencja prawdziwych szabrowników którzy w świetle prawa szabrują w imię nauki?czy bóg wie czego? gdyby nie ci ludzie co chodzą z wykrywkami nigdy nie wyszły by na światło dzienne znależiska, nikt nie sprawdza terenu np przed budową drogi itp. Niby broń zabezpieczona, ale jaka to broń? zardzewiała lufa? prawdziwi bandyci chodzą z bronią za pasem a policja sra w gacie i nic nie robi. W katowicach na dworcu policja z kieszonkowcami jak z kolegami rozmawia tak Panowie tak jest. a zwykłego gówniaża do rangi niebezpiecznego gangstera sprowadzają by zabłysnąć nie wiem przed kim? GŁUPOTA KOCHANA POLICJO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie