Skocz do zawartości

Kto jest na tyle odważny i wstawi swoje zdjęcie


pawian30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Niech daje namiary na mnie, jestem jak najbardziej za! Dlaczego, bo pod adresem gdzie wpadnie ekipa to moi tesciowie mieszkaja:) taki prezent zrobie okochanej mamusi" :))). A teraz mam takie pytanie do znawcow prawa, jak ogolnie wiadomo mamy zniesione granice, jest wszedzie unia europejska, choc w polsce jest to praktycznie niezauwazalne, ale tak wlasnie jest, i teraz taka kwestia, cos sobie wykopuje z ziemi, w innym kraju gdzie takie rzeczy jak kopanie z wykrywka jest normalnym hobby, i jak cos znajdziesz cennego to to mozesz sprzedac do muzemum, i np kupic sobie za otrzymane pieniazki samochod, ale powiedzmy ze mam juz samochod, i znaleziona rzecz pokazuje tu na forum, fotka jak wczesniej, czyli stoje w swierzo rozkopanej dziurze z usmiechem na gebie i bogactwem we dloni, i teraz tym starym autkiem jade do pl i sobie dalej szczesliwie w tym kraju mieszkam z ta znaleziona rzecza gdzies tam w swiecie. I co wpada ekipa czy co? Udostepniaja moje dane panom znajacym prawo, i co oni mi zrobia? Odpiszcie mi konkretnie, bo inaczej to bedzie tylko znaczyc ze farmazony piszecie z podkulonymi ogonami ze swoich ogolno dostepnych norek. Wiec? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasi wyjedź, wykop te auto i nie wracaj, problem znika.
Jak to Ci nie leży to musisz się dostosować i żyć z podkulonym ogonem".
Kop, pokazuj i nie pisz postów podszytych lękiem.

Prawo jest te same od wielu lat a niektórzy zachowują się jak frajer w podstawówce- im bardziej będzie się bał tym bardziej będzie gnojony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8total4 -no i po co to wkleiles? Tylko miejsce na forum zasmiecasz, ani widoku ani Ciebie, po co to bo nie rozumiem takich glupich postow. Pokazesz twarz czy sie boisz? Takie posty nic nie zmieniaja, no ale po co ja o tym pisze, to taka zabawa, tylko nie gadac ze cos nie tak z przepisami. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze mnie nie zamkneli ale widzialem ludzi od Rutkowskiego mnie sledzących uciekam z kraju.8total4 tez cie dopadną. A dla wszystkich dowcipnisow polecam to forum http://www.odkrywca-online.com/smieszne-zdjecia-,91413.html#91413
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie