Jump to content

Oszusci na allegro? czy wina poczrt?


Olied

Recommended Posts

Może wina poczty, może poszło na niewłaściwe konto (błąd cyfry w numerze konta na druku przekazu),może baba na poczcie pomyliła się i wklepała nie tą cyfrę, a może oszust...

Przelew pocztowy nie jest najpewniejszy....
Link to comment
Share on other sites

Poprawka pieniądze mogą iść na poczcie do dni 14. Z reguły jest to 3-5 dni. Kupuje jak i sprzedaje na internecie dużo więc wiem coś o tym wiele razy czekałem bardzo długo za pieniędzmi, które były wpłacane na poczcie. Jak wyżej doradzam założenie konta obsługiwanego w pełni przez internet.
Link to comment
Share on other sites

ja w mojej karierze sprzedawcy na allegro nie miałem nigdy przypadku, żeby kasa wpłacona w okienku na poczcie przez kupującego doszła do mnie na konto szybciej niż w 7 dni - ot takie są przaśne realia naszej poczty :) a niedawno za to miałem przypadek taki, że przesyłka priorytetowa z miejscowości oddalonej od mojej o 20 km szła do mnie tydzień (nie miałem czasu żeby podjechać do sprzedawcy osobiście i powiedziałem mu, żeby wysłał, bo z takiej odległości to na drugi dzień powinno być u mnie), gdy nieraz znad morza w dwa dni mi przychodziły przedmioty :)

tak że spokojnie, za parę dni się powinno wszystko wyjaśnić, po prostu nasza poczta nie jest szałowo szybką w działaniu instytucją :)
Link to comment
Share on other sites

Olied Gdzie ty żyjesz ja na Allegro mam ok 500 przedmiotów kupionych / a wiele z nich o wartości nawet ponad tysiąc PLN/ i pomimo że płacę przelewem bankowym to minimum przelew idzie 3-4dni o PP nie wspomnę, a sprawa przesyłki przez PP to inna bajka! Nim zaczniesz robić awanturę z gostkiem, to poczytaj sobie regulamin Allegro. Albo zrób inaczej jak jesteś żółtogwiazdkowiec" właduj mu negatywa i już po zawodach!!
Link to comment
Share on other sites

to ja też pojadę Poczcie Polskiej;)
ostatnio kupiłem przez allegro buty - koleś wysłał je na drugi dzień paczką priorytetową wartościową, a po dwóch dniach paczka do niego wróciła z adnotacją adresat nie istnieje" ;) (mimo iż niejedna paczka już do mnie pod ten adres bez problemu dotarła).. tak więc w tym przypadku co do szybkości poczty nie mam zastrzeżeń;) gorzej z całą resztą..
Link to comment
Share on other sites

No to opowiem lepszy kawał o Poczcie Polskiej; kupiłem na Alledrogo cyfrowy aparat fot. za ok 450PLN czekam ze 2-tygodnie i monituję gościa on pisze że, dostał zwrot, ale zaraz wyśle powtórnie, czekam kolejne 2-tygodnie i zero wyniku! Piszę do Gościa że, g..o dostałem, On melduje że dostał kolejny zwrot, że nikogo nie było w lokalu!!!/recepisy myszy zjadają/ Poszedłem do kierowniczki P.P z burzawką. Napisałem do Gościa aby wysłał jeszcze raz, przysłał paczkę odebrałem! Wszystko OK. Ale najważniejsze Gościu za każdą próbą" wysyłki ładował nowe opakowanie na stare, tak że można było prześledzić historie przesyłki, po pieczęciach i adnotacjach urzędowych PP.
Ja PP rozumiem, Przyjąć przesyłkę pobrać kasę i nic dalej nie robić, a jak klient achalny" to go przećwiczyć ze trzy razy i spoko!!!
PS Oczywiście zwróciłam Gościowi za te wielokrotne przesyłki ok. 60PLN
Niech żyje Nasza Ukochana PP
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information