Jump to content

MrSmith

Forum members
 • Content Count

  432
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Chyba chodzi o to, że były tysiące różnych oddziałów partyzanckich a film jest o oddziale żydowskim. Z drugiej strony nie da się nakręcić 1 filmu o tysiącu oddziałów. No i ten motyw osady w puszczy jest jednak wyjątkowy i wręcz surrealistyczny.
 2. Mam nadzieję, że monety z PRL w 2032 będą sporo warte bo mam ich cały słoik, i ze 40 nakopanych :) Fajnie, gdyby były w poręczne wykrywacze, które prześwielałyby dokładnie grunt do 2m w głąb i na trójwymiarowym wyświetlaczu możnaby ocenić co sie znajduje, żeby nie kopać śmieci. Dodatkowo znaleziska rozszerzyłyby się na rzeczy gliniane , kamienne itp. (Choć takie prywatne poszukiwania będą na pewno surowo zakazane).
 3. Proszę mnie oświecić. Bardzo mnie ciekawi w jaki dokładnie sposób pocisk wytrzelony z rusznicy Ur miał uszkodzić/zniszczyć czołg? Czy przez rykoszetowanie w środku czołgu, zabicie załogi? Czy miano celować w jakieś newralgiczne urządzenia np. silnik?
 4. Niektóre z opisanych wyżej sytacji gdy coś odstrasza was od kopania w określonym miejscu, mogą wynikać z czyjejś" troski o wasze zdrowie lub życie (niewypały).
×
×
 • Create New...

Important Information