Skocz do zawartości

za komuny było lepiej


okejos

Rekomendowane odpowiedzi

mija 69 rocznica wybuchu II wojny i..... nic
kiedys były akademie . w TV leciały filmy hubal weterplatte itp. w gazetach na pierwszych stronach tez był informacje a teraz .... ech..
jak pisał Fredro Upadaja obyczaje ....."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem lamusem i jestem z tego dumny.
A szczurkom wyścigowym z przyjemnoscią przycinam ogonki na chomika( Nie nie znecam się nad zwierzętami tylko mam trzeci dzień rekrutacji do pracy i lekką fazę od wysłuchiwanaia marketoidalnych odpowiedzi na konkretne pytania)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz...
Włączam sobie odtwarzacz DVD i oglądam Westerplatte" kiedy chcę a nie tylko 1 września.
Nie jest taki zły ten kapitalizm.
Erich:
Marketoidalni" ludzie byli zawsze i wszędzie tylko kiedyś trochę inaczej się to nazywało ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zafundował nam na wieczór gniota pt. Bunkier SS". Nawet w kanale Kino Polska praktycznie cisza. O publicznej TV lepiej w ogóle nie wspominać. Widać jak ich misja" wygląda: klan, plebania, moda na sukces, m jak miłość, jaka to melodia,... pffffffffff!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna w niedzielę w TVP1 pokazała film Jutro idziemy do kina". W poniedziałek w TVP1 mieliśmy w teatrze telewizji na scenie faktu Doktor Halinę", losy nastoletniej agentki wywiadu ZWZ/AK i film dokumentalny o spotkaniu dwóch sojuszników w Brześciu Defilada zwycięzców". Bądźmy sprawiedliwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litości! Za komuny było lepiej??? Chyba się coś komuś przestawiło. Starczy może tego propagandowego chłamu , którym pokrywano dziadostwo i wmawiano wszystkim do u..ania wielką martyrologię narodową i że Hans jest zły a Saszka dobry. Bogu Dzięki, że to się skończyło... teraz sobie możecie te filmy z sieci ściągnąc i oglądac ile dusza zapragnie. Starczy już tego przypominania wojny na okrągło. Zresztą co to świętowac??? Że 1 września zaczął się kolejny czarny okres w naszej historii i tak trwał przez dziesięciolecia??. pozdrawiam.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie