41pp Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 Dziś w nocy usłyszałem, na jednym z kanałów radiowych, że grupa posłów skupiona wokół Naszego Najwybitniejszego Antyterrorysty i Autora ustawy o broni i amunicji, oraz Aktora, ma wystąpić z inicjatywą ustawodawczą. Mianowicie, wszystkie noże kuchenne i te z zastawy stołowej nie mogą przekraczać 50mm długości ostrza, muszą być obowiązkowo zaokrąglone". Posiadanie na ostrzu ząbków" będzie wymagało indywidualnego pozyskania zgody u Komendanta Głównego Policji. W razie wejścia ustawy w życie piekarze nie będą mogli produkować pieczywa o średnicy przekraczającej 60mm. Mam nadzieje że coś przekłamałem", jeśli się mylę to PRZEPRASZAM!!!GW
41pp Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 zbyniek nie był bym taki pewien!!!!! Podobno w niektórych powiatach Wójtowie mają zacząć akcje" rejestracji siekierek.PozdrawiamGW
Czlowieksniegu Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Nie wiem, co używasz, ale odstaw to świństwo. Ewentualnie po przeczytaniu wątku o duchach, w nocy kładź się odpoczywać i/lub spać.
41pp Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 Yeti, nie zażywam ale piwo lubię, W myśl rady odstawiam",PozdrawiamGW
Czlowieksniegu Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Jedno jest pewne- nie mogą wymyśleć rejestracji cepów. Gdyby próbowali, to umarł w butach, nie wyrobią się.
41pp Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 Yeti, w myśl sugestii Twojej dopijam bezalkoholową Tatre w puszcze 5,8%%, ale co mogą to mogą!!Serdecznie Pozdrawiam za rady i słowa OtuchyGW
kokesh Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 A co z bronami ,widłami ,grabiami ..... Toż to deska z gwoździem wyrwana z parkana lepsza niż jakiś tam scyzoryk .Oj głupie te posły .... i chyba nigdy na wiejskiej zabawie żaden nie był.Pozdro...
41pp Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 kokesh; Jak byś uciekał z WESELA w styczniu z m. Dobre do Mińska Maz. To Byś zmienił zdanie!!!! Serdecznie Pozdrawiam !GW
Czlowieksniegu Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Kokesh, co Ty się tej Wiejskiej czepiłeś. Przecież napisałem, że cepów nie.
ensiferum3 Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Na suwa się pytanie: ile ludzi zarejestruje siekierę?Bezsenspozdrawiam
Czlowieksniegu Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Oj, moja Lepsza Połowa ma w pracy znacząco lepsze narzędzia niż bagnet, siekierka, kozik czy inna sztacheta. Wystarczy być weterynarzem.Pamiętajmy o cepach !!!
41pp Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 Panoooowie założyłem wątek , ale to Hyde Park, czy nie możemy pośmiać się Sami z Siebie????Pozdrawiam !GWAle droga odwrotu" czytaj /ucieczki/ miasto, Dobre do Mińska Maz. była skrajnie trudna.\\GW
kokesh Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 41pp,widzę że męczy cię jakieś traumatyczne przeżycie związane z wiejskim klimatem .Wyrzuć to z siebie chłopie ,my się pośmiejemy a tobie ulży .Pozdro...
opol12 Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Ciekawe czy noże w kosiarkach też będą sprawdzać? Piły, sierpy itp.
Czlowieksniegu Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 41pp- znaczy się Ty nigdy nie byłeś na prawdziwym ukraińskim weselu. To jest dopiero zabawa, nawet nie masz dokąd uciekać. Polecam.
Hitboy64 Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Na weselu ukraińskim może nie byłem ale urodzinach tak :D nawet se kawior jadłem O!
bruner0 Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 41pp nie opowiadaj,ta droga nie jest taka zła dobrze ją znam.No chyba że przebywałeś ją w powiedzmy w pław tzn. bez pola i łąki :P
kokesh Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 Zależy też w jakim był stanie ,jeśli,, pomroczności jasnej ''to bywa że wyprawa do wucetu na pięterku ,może okazać się cięższa niż wspinaczka na Mount Everest .Pozdro...
traper6 Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 Taaa.... A jak się idzie stylem tropiciela węży " to i droga się znacznie wydłuża.......
41pp Posted August 22, 2008 Author Posted August 22, 2008 Panowie!!! Muszę się przyznać że wszyscy macie rację, byłem w stanie mocno wskazującym", a wycofywałem się niestety na szagę", gęsto chaszczując". Ale dobrze, że była zima to się za bardzo nie pociłem!!!!!!!Pozdrawiam.GW
MrSmith Posted August 22, 2008 Posted August 22, 2008 A wątek miał być o zakazie posiadania noży. :)Mój rozum nie jest w stanie objąć takiego zakazu.Mam nadzieję żę to bzdury.Czym np. będzie się patroszyło rybę na święta (śrubokrętem)!?Ale z drugiej strony to może być wstęp do zabierania ludziom kolekcji bagnetów czy szabli.
matthew Posted August 22, 2008 Posted August 22, 2008 Taak, ukraińskie imprezy mają niepowtarzalny klimat...Do dzisiaj po pewnym ukraińskim weselu mam na głowie pamiątkę w postaci blizny od dechy, którą moi interlokutorzy użyli jako ostatecznego argumentu w sporze dotyczącym wspólnej historii. Choć to może moja wina była, bo jak po kilku głębszych rozmowa zeszła na temat historii, od razu czułem, że będą problemy - ale coś nie pozwoliło mi się wycofać...pzdr
Hitboy64 Posted August 23, 2008 Posted August 23, 2008 Hehehe a ja po zejściu na tematy historyczne zdobyłem 2 bagneciki :D ale na szczęście wyniosłem je samodzielnie w plecaku a nie w bebechach :D
traper6 Posted September 3, 2008 Posted September 3, 2008 41pp Czy o takiej imprezie wcześniej wspominałeś ?http://pl.youtube.com/watch?v=dtpQXeE8yyk
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.