Skocz do zawartości

Datki na remont stuga IV


Bil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Już wygląda rewelacyjnie, a co dopiero jak dostanie kamuflaż [taki jak wcześniej miała baszta], a jak jeszcze odpalą silnik...

Ale ponieważ to wątek o datkach to chciałem przypomnieć, że można odpisać na jego remont 1% od podatku - to nic nie kosztuje, a im więcej będzie darczyńców, to tym szybciej ujrzymy go a chodzie" [tu przepraszam chłopaków z TPS, że im się wcinam z moją prywatną agitacją na rzecz StuG'a, ale ten pojazd jest tego warty].

Pozdrawiam
balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans nie wcinasz się. Dziekuję za przypomnienie o tym 1%, który może zdziałać wiele.
Dziekuję Wszystkim, którzy dotychczas ofiarowali(darowali gwoli ścisłości bo znowu się kto przyczepi ;P i zadenuncjuje) pieniążki w imieniu specjalistów z CSWL w Poznaniu, którzy wykazują się profesjonalizmem przy remoncie jak i całego TPS'u.
Dzieki bez Was było by o wiele trudniej!!!
Pozdro
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRS: 0000027909.

I jeszcze taka uwaga techniczna, bo sam miałem w tej materii dylemat. W PIT-cie wypełnia się tylko dwie rubryki, czyli nazwę stowarzyszenia: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SOPOTU i właśnie ten numer KRS. Natomiast nie wpisuje się celu szczegółowego, bo StuG [niestety] nie dorobił się jeszcze subkonta. W związku z tym należy im jeszcze przesłać zeskanowany fragment PIT'a na adres eksploracja@o2.pl bo inaczej pieniądze pójdą na cele ogólne stowarzyszenia, a nie na StuG'a [myślę, że wystarczy zamiast skanu przesłać na ten adres oświadczenie - ale tu musi się wypowiedzieć kol. Heruss].
Trochę to skomplikowane, sam PIT'a już dość dawno złożyłem, a teraz kiwam się ze skanerem bo miałem awarię sprzętu - myślę, że dzisiaj uda mi się go uruchomić i przesłać im namiary.
Mimo wszystko, jak już pisałem wcześniej, to nic nie kosztuje i pomimo że jednostkowe wpłaty 1% są w większości symboliczne, to gdyby tak na ten cel trafiły wpłaty od 1000 osób to remont tego pojazdu zyskałby znaczące wsparcie.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dzieki Balans po raz wtóry za uprzedzenie mojej wypowiedzi. Swoją drogą KRS bze problema można znaleść na naszej stronie Towarzystwa. Co do celowości można napisać poprostu Towarzystwo PRzyjaciół Sopotu Sekcja Historyczno-Eksploracyjna. Co do celu to Stug nie należy do TPS'u więc i nie można pisać celowości odpisu 1% ale można na działania statutowe. Nie trzeba też wysyłać nam pita (choć to bardzo profesjonalne podejście do sprawy) wystarczy mail potwierdzający bo i US wysyła rozliczenie z tego tytułu.
Pozdro
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dziekuję jeszcze raz za każdą złotówkę na remont i prośba. ... proszę o potwierdzanie kwot i osób które wysylały 1% na remont.
Pozdro
Heruss
PS. podobno US w Sopocie nie wysyła wiadomiści kto i jak docelowo wysyłał pieniążki. Taki wiadomości dostałem dziś od Oksia.
PS2 e-amil eksploracja@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
DzieńDobry
Zbliża się koniec okresu rozliczeniowego z Urzędem Skarbowym. Jeżeli jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem możecie przekazać 1% swojego podatku na rzecz remontu Stuga. Szczegóły wyżej w tym wątku. Wszystkim wspomagającym remont swoimi datkami a w szczególności Pani wójt Gminy Grzegorzew, serdecznie dziękujemy za pomoc,.
Naszym darczyńcom chcielibyśmy podziękować w specjalny sposób, wysyłając pamiątkowy dyplom dlatego też bardzo prosimy o podesłanie swoich adresów do korespondencji jeżeli chcecie otrzymać taki dyplom (na adres eksploracja@o2.pl).


Dziękujemy i Pozdrawiamy
Marcin Tomaszewski (Heruss) TPS

PS. Pod koniec przyszłego tygodnia na naszej stronie www.eksploracja.eu zostanie opublikowane całe zestawienie wszystkich datków i wydatków na rzecz Stuga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
http://www.sturmgeschutziv.pl/component/content/article/1-latest-news/110-stug-iv-dziao-ruszyo-

Ukłony dla wszystkich osób zaangazowanych w remont. Efekt końcowy jest niesamowity. Ciekawi mnie tylko czy armata jest na tyle sprawna, że można z niej prowadzić ogień :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołożę swoje skromne gratulacje. Mimo że w temacie niezbyt (w sumie to w cale) się udzielałem, ale cały remont obserwowałem od podstawy, i jestem pod wielkim wrażeniem. Za ogrom pracy, który weń włożyliście na pewno docenia wiele osób!

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję,
Remek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie