Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część IV)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nowych zdjęć jak widzę przybywa, przybywa też kilogramów ramie nad którą znęcamy się z Krzychubem34 i Szczepciem. Ale o tym później na początek relacja z pierwszej w tym roku wycieczki szlakami RSO. Na zdjęciu sielskie klimaty i wanna dla której czas nie był łaskawy ....
Wentylator który wyszperaliście na allegro jest faktycznie ładny, ale nie będę próbował go pozyskać, na tym etapie prac nie ma sensu angażować takich pieniędzy w część silnika którego nie mamy. Obecnie priorytet to wanna i układ jezdny …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel wanny - Pan Jacek chciał dać ją nam za darmo, mieliśmy nawet jak ją zabrać, ale została na miejscu ... żaden z jej elementów nie przydałby się do rekonstrukcji. Głównym celem wyjazdu była zawartość taczek widocznych w rogu fotografii, zresztą obracaliśmy nimi na trzy razy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiosna przyszła to i nowe wycieczki i nowe ramy :)))
Będzie dywizja RSów jak nic:)))

Na taką fotkę trafiłem przypadkiem, nie wiem czy już była, przejrzałem wątek ale nie zauważyłem. Pewnie było ale jakoś urzekło mnie to zdjęcie więc wrzucam jeszcze raz:)))

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4afa006b4db20975.html
Tutaj link do fotosika gdzie fota jest w swoim oryginalnym rozmiarze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zawartość 2 pierwszych taczek - 45 ogniw do rosomaka. Zaczynaliśmy od zera, przysyłaliście ile kto mógł często 1 -2 ogniwa. Obecnie dzięki Waszej pomocy zebrany jest komplet 150 ogniw z naddatkiem około 40 sztuk, tak że najgorsze egzemplarze możemy odrzucić. (po konserwacji trafią na ekspozycję w Muzeum)
Wielkie dzięki Panowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie