Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część IV)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dziś od świtu razem ze Szczepciem sprawdzaliśmy zakole pewnej intrygującej rzeczki. Historia, szpila, neodym i sporo dobrej zabawy - choć bez specjalnych efektów. Odkąd wróciłem do domu głowię się nad wpisem f35jsf .... przed chwilą dowiedziałem się że w Było nie minęło" szedł jakiś materiał pokazujący ostatnio zakupioną wannę (wraz z kotem). Jaki był ten materiał po prostu nie wiem, nie widziałem go, nie wiedziałem o tym że powstał, nie brałem też udziału w jego tworzeniu więc ciężko jest mi się do niego ustosunkować… Tak że nie jestem ogórkiem z reklamy „Biedronki”... nie wiem też co nie zaskoczyło Kolegi Yoony-ego choć chciałbym wiedzieć. Czekam teraz aż program pojawi się w Internecie. O tym że namiar dotarł do mnie od Pana Stanisława z ekipy Adama Sikorskiego pisałem, pisałem również jak do mnie dotarł (razem z kocim zdjęcie).
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 435
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Podejrzewałem, że ktoś nie zrozumie mojego wpisu (specjalnie napisałem go tak półsłówkami), ale nie spodziewałem się, że to będziesz Ty Lameryt:)))

Z pewnością materiał został nakręcony przed kontaktem Pana Stanisława z Tobą więc nic nie nakręcili o Was, ale mogli chociaż wspomnieć o projekcie w formie takiego wpisu, który pojawił się w materiale o tej rozorywanej powstańczej mogile.
No cóż nie można mieć wszystkiego, chociaż myślę, że byłaby to niezgorsza promocja.
Szkoda, szkoda,
no ale i tak się ciesze i jestem spokojny znając los tej ramy:)))

Pozdrawiam maniaków RSa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień spadł mi z serca (bez ironii). F35 musisz mi wybaczyć nawdychałem się dziś gazów bagiennych, taki urok środowisk beztlenowych. To był dziwny dzień przeszliśmy kilka kilometrów brzegiem rzeki szpilując dno w poszukiwaniu czołgu z bagna" a znaleźliśmy dwa fragmenty samolotu. Przez całą drogę narzekałem że nie wiozłem aparatu a miałem go w kieszeni :( stąd brak zdjęć. Następnie w jaskini Lemryta zebrała się masońska loża RSO ... i dwie wanny ruszyły z miejsca. Odbył się rajd RSO w wyniku którego jedna wanna wjechała przez okno ?!?!:) Ot nadmiar wrażeń….. Póki co moją największą satysfakcją z Projektu jest to że przez ekspozycję militarną w muzeum w ciągu niecałego roku przewinęło się około 10.000 dzieciaków ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnaba wielkie dzięki.
Jak już pisałem tydzień temu nowa rama wjechała przez okno pod dach, koniec z martwieniem się o pogodę podczas pracy. Nie wjechała sama, pomogli w tym Koledzy Szczepciu, Krzysiek i Piotrek. Można powiedzieć że praca nad RSO zaczyna się od punktu wyjścia. Wydobyta z ziemi Żyletka" została zakonserwowana zabezpieczona i musi poczekać na lepsze czasy, będzie jeszcze miała swoje 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Resztki wolnego czasu inwestujemy w Motocykle. Najwyższy czas się sprecyzować, bo trzech srok za ogon nie da rady ;) Ale pamietamy wciąż o Waszym projekcie i mam oczy szeroko otwarte, wiec jak cos się bedzie walało pod nogami to na pewno to podniose. Pozdrowienia i powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle info o fancie na alledrogo do rozpoznania przez lameryta lub woodhawena http://www.allegro.pl/item484522840_wirbelluftfilter_stoewer_rso.html i oczywiście jeżeli do RoSOmaka" to trzeba znowu negocjować bo cena jak zwykle nie za niska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie