Skocz do zawartości

superszpieg M. Zacharski


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem co sądzę o tego typu dyskusji i co sądzę o ludziach którzy tworzą takie wpisy jak acer. Sorry, jeśli to faux pas ale zdaje sie nikt tu nie ma monopolu na prawdę i rzucania obelg. W jednym z wpisów jest oskarżenie o zdradę i wpis wisi i się świeci jak ... A nazwanie gościa .... za ten właśnie wpis jest usuwane. Jeśli ktoś już usuwa wpis to warto aby się przynajmniej zaanonsował żeby mozna było poprosić o wyjaśnienie i uzasadnienie bo to tak trochę mało poważne.

Jeśli usuwasz to usuwaj sprawiedliwie bo rzucanie kalumni i tego typu oskarżeń jak zdrada ojczyzny, nazywanie kogoś nieżyjącego szczurem na publicznym forum jest wyjatkowo podłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja napisałem co myślę o różnych robach - niestety, na tym forum są inne poglądy od twoich, a dla mnie Pan Kukliński świętym bohaterem napewno nie był i dalej podtrzymuje o nim co napisałem, bez względu czy komuś to się podoba czy nie.

Jak już chcesz ciągnąć swoje niedorzeczne analogie -
to tak Zacharski pracował do końca, do ostatnich minut przed zatrzymaniem, mimo iż spodziewał się aresztowania.
Nie zdradził co zdobył pomimo próśb, pokus i gróźb.

Pan Kukliński, wysoki oficer, uciekł ukryty w amerykańskich śmieciach z ambasady. Bardzo wymowny finał kariery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne - niedorzeczne... A tu sami bohaterowie się zebrali co to niby w lampasach wyszliby przed ambasadę i wypili d.. na polskich agentów. Kukliński prze tydzien żył już z nożem na gardle i powiedział że albo wyjeżdża z rodziną albo zostaje - i tyle dyskusji było.
Nazywasz zdrajcą człowieka ktoremu sąd przywrócił stopień wojskowy i rehabilitował. W swietle prawa nie masz prawa tego robić. Zacharskiego cenię ale wyrok na nim jak był tak jest. Podejmował przestępcze działania na terytorium obcego państwa i tyle. Sami agenci przyznaja ze działaja najczęściej w sprzecznosci z prawem. Wszelkie Twoje dywagacje na temat bohaterstwa kupy się że tak powiem nie trzymają. Tak samo jak rojenia pewnego pana na najwyzszym stołku w tym kraju który ma w poważaniu wyroki sądowe i ich nie respektuje
Moze jeszcze braci janosz wystawisz na piedestał jako przykłady chwalebnego działania peerelowskiego wywiadu?
Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestępcze działania to podejmował Pan Kukliński, co potem pod naciskiem óczesnej polityki azwano stanem wyższej konieczności"....ot taka wojskowa pomroczność jasna"...
Jak ci nie podobają inne poglądy - to twój problem, biegnij wobec tego do sądu.

Wykradł tyle informacji, że Amerykanie nie zrobili nic, bo niestety podobnie jak hunta" w Warszawie uznali że stan wojenny jest potrzebny. A że przy okazji trzeba było ewakuować zbiega-agenta, cóż, tyle kartek obfotografował, że polisę agentowi trzeba było zapewnić, bo któż inny potem chciałby pracować dla jankesów...

Co Janoszów - daleko wszystkim i tobie też do takich kozaków jak oni - niejeden wywiad chciałby mieć takich ludzi, którzy za żelazną kurtyną, w obcym kraju nie liczyli się z nikim i niczym, nawet bardziej niż w Polsce.

To by było na tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer przyzwyczaiłem się już do twojej nachalnej gloryfikacji PRL - u traktując to jako swoisty folklor ale nazywanie pospospolitych bandytów braci Janoszów kozakami" et cetera swiadczy, że w tej gloryfikacji przkraczasz juz granicę smiesznosci.
Życzę dalszych sukcesów w uprawianiu swojej misji" w tym stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w tej gloryfikacji przkraczasz juz granicę smiesznosci"

Dziekuję za zauważenie drzagi w moim oczach, ale prosiłbym cię o zainteresowanie się belką w twoim oku

Też mógłbym znaleźć ci kilka twoich ciekawych" wypowiedzi, ale odpuszczam, bo nie bedzie to miało dalszego sensu.

Jednakże radziłbym pogodzić się z faktem, że kots może mieć inne punkty widzenia i poglądy od własnych anty-prl.

Nie wnikam w sprawy Janoszów, nie jestem ich piewcą, a oceniłem jak się zachowywali - jednakże o ile mi wiadomo z prawnego punktu widzenia już nastapiło przedawnienie w kwestiach ich czynów - tak więc, można nadziać się bo Janosz chyba jeszcze żyje i nie ma sklerozy.

A kogo według ciebie Pomsee miałbym nazwać kozakiem" a może ohaterem" - płk. Kuklińskiego ?

Nie bądź sam śmieszny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer nie wysilaj się. Order Budowniczych PRL został zniesiony w 1992 r. więc nie masz szansy aby go otrzymać mimo swoje gorliwej w tym względzie działalnosci.
No chyba, że kupisz go sobie na pchlim targu i będziesz z nim paradować.
Bos rzetelnie na niego zasłużył :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na kolana dosłownie upadłem - możesz mnie nazywać jak chcesz, niech ci ulży...

Siła opozycyjno-solidarnosciowa dalej w walce....

Daruj sobie i tym bardziej serwerowi, nie zachowuj się poczciwy Pomsee jak dzisiaj były Prezydent. Naprawdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie