Jump to content

Saperki


thomson

Recommended Posts

Poszukaj na allegro saperki o nazwie fiskars ergo 2500,skrócona wersja normalnego szpadla fiskarsa,mam ja od tego roku i byłem na jednej wyprawie,jest super,dzwignie mozna takie zakładac że sam sie dziwie,i nie ma obawy ze sie rozleci.Kosztuje 49zł ale warto,pasuje mi jak ulał.Myslę że posłuzy mi kilka lat.Aha-kopie militarke i kolorek.
Pozdrawiam.
terenowiec69
Link to comment
Share on other sites

Witam!
do terenowiec69 - dawno wyszedł model tego fiskars ergo 2500???
Ja miałem dotychczas zwykłego fiskarsa, ale że nie był dosyć poręczny , to skróciłem go i wygląda jak ten ergo, Teraz patrze a firma fiskars tez wpadła na ten pomysł hehehe ;)
pozdrO
tomekk
Link to comment
Share on other sites

Ja mam szpadel... z brico za 15 zł. Troche się wyginał to go w drugą strone wygiełem i bardziej na okrągło, i trzyma już rok. Teraz zmieniłem w nim rączke na D i kopie się świetnie :] nie trzeba się schylać heheh, a wykrywacz wisi na smyczy... :]
Link to comment
Share on other sites

A ja kopie saperką od mjej babci:)
jest to ruska saperka z II wojny światowej moja babcia kopie tym w ogrudku niedawno twmu dowiedziałem się że jest ona po wojnie.Trzonek jest wymieniony na dłuższy no i spisuje się bardzo dobrze,no czsami się wygnie ale starczy odgiąć.
Link to comment
Share on other sites

Ja polecam tak jak tereneowiec69 Fiskars Ergo 2500 (krótki szpadel 80cm). Jest poręczna, diabelnie mocna, tnie korzenie (można sobie zrobić wersję prostą to będzie jeszcze lepiej), nie jest za ciężka ani za krótka. W dołku da się nią manewrować, a ja raczej drobnicy szukam.
Pracuje się dwa razy szybciej i łatwiej niż z jakąkolwiek składaną. Koszt 50zł i wysyłka to grosze jak za taki sprzęt.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information