Skocz do zawartości

filmik z wyciągania transportera przez braci


jacenty2004

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
WARS, POKAZUJ TEN NAKAZ!!!
ALE JUŻ !!!

(oczywiscie nie pokaże bo żadnego nakazu nie ma)


Kochani, zasięgnąłem informacji, obejrzałem dokumennta, porozmawialismy w calkiem szerokim gronie. I uważam, że nie mam po co więcej zabierać glosu, więc czynie to po raz ostatni.
Sprawa transportera jest prawnie zamknieta, a ów jest tam gdzie jest całkowicie bezpieczny. Zapewniam wszystkich, że wkrótce, jak zakończony remont bedzie pokazany publicznie tak by wszyscy mogli go sobie podziwiać. Przynajmniej jest taka wola

Nie ma żadnych nakazów, wszystkie stosowne służby i urzędy są infromowane na bieżąco, itd. mówiąc krótko wszystkie sprawy procedularne sa zakończone.

Innymi słowy wszystko jest legalne, i nie ma mowy o żadnym przestępstwie.

A Muzeum Orła Białego jakby chcialo go eksponować to by sie samo zwróciło do Kolekcji ARES Maciej i Staszka Kęszyckich.
Pytasz Wars jakim cudem?

BO JUŻ MAJA KILKANAŚCIE INNYCH EKSPONATÓW w depozycie , które stanowią własności kolekcji Ares.

Zaczęliśmy sie zastanawiac na czyje ty dzialasz zlecenie Wars. Bo nie możliwe, żebys był aż tak glupi. Nie , to chyba niemożliwe. A może....?

To mój ostatni post w temacie - możesz teraz na mnie napluć, moge być żałosny, czy co tam chcesz.
Prosze bardzo.

Aha, mam nowe zadanie dla ciebie - lufa od Tygrysa Królewskiego w MOB - jak tam trafiła była z hamulcem. Ale hamulec gdzies zniknął.
Problem w tym, że właściciel lufy zaczął sie denerwować o swoj depozyt. Może bys sie tym zajął, detektywie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantera wyjechała" - ...sprawa jest prawnie zamknięta"
Sapera wtedy wydobyto"- ...sprawa jest prawnie zamknięta, jest mu dobrze tam gdzie jest"

Coś ostatnio w tym kraju same sprawy zamknięte

To może ja teraz faktycznie zabiorę sąsiadowi nowego VW Golfa w depozyt" i powiem że jest mu dobrze tam gdzie jest"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezduszni prywaciarze Acer, kapitalisci bez uczuć poczucia co to jest dobro społeczne". Nawet tyrani rzymscy urządzali igrzyska aby zjednać sobie plebs a ci nic...
To oznacza, że pod tym wzgledem cofnęliśmy sie grubo w czasy przed urodzeniem Chrystusa. Co za barbarzyństwo...
Ale uwaga rewolucja bolszewicka też może mieć swój sequel i wtedy tych burżua upaństwowimy...
Ura, ura, ura!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomsee nie wypisuj tu dyrdymalicji u upokorzeniu prywaciarzy" - ich rzeczy prywatne pozostają ich i nic nikomu do tego

Ale jak się dysponuje mieniem należącym nie do siebie, a do Państwa to się łaski nie robi jeżeli chodzi o jawność informacji na temat znaleziska. Po prostu. I o to jest takie halo".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cronos,wywiad kiedyś czytałem.Fundacja ARES to ta sama co na linku podanym wyżej?Myślałem,że coś ciekawszego zobaczę np:remontowanego sapera.Jeżeli wszystko jest OK ,to dlaczego to taka tajemnica.W moim odczuciu i chyba innych coś tu nie gra,no chyba ,że bym zobaczył fotkę z remontowania sapera i postępów w jego rekonstrukcji,a tak to nie jesteście wiarygodni.bynajmniej dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer z całym szacunkiem......kocham historię....uwielbiam wszystko co związane z nią ....pałam szcunkiem co Lesników i lesniczych..... (wielu znajomych i Przyjaciół i rodziny) ale jak to śpiewał jeden z zespołów mojej młodości ....(ot taka parafraza:::))))) bodajże Somke" ....: Ares ....who the f..ck is Ares" ot taki Andrzejkowy" żart....;)))))))))))) My Wsie znaju szto eta Ares.....;)))))
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acerze miły sam przecież napisałeś:
Jakie są skutki milczenia - widać
Jakie były przyczyny - to lepsze pytanie"
Znając Twoją inteligencję rozumiem, że dobrze znasz naturę owych przyczyn" a jeżeli tak to Twoje oburzenie na to, że przed opinią publiczną nie są ujawnione fotografie Sapera" jest dla mnie niezrozumiałe.
Dyrdymalicje - podoba mi się to słowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomsee - nie wiem dlaczego czegoś nie pokazano, nie znam nikogo ze znających blisko temat, nie jestem w nic wtajemniczony, nie wiem nic tajnego o saperze czy czymś tam innym


Natomiast dysponując z racji zawodu mieniem Państwa Polskiego (drewno) wiem jedno - gdybym coś zamotał, nie mówił przełożonym w kwestii gospodarowania o wszystkim, to szybko straciłbym zaufanie i bardzo kiepsko skończył zapewne i zaczął poznawać Temidę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Redakcyia da prikaz Bocianowi co by mi karteczkę dał...;))
Tak swoją drogą ciekawe czy Pani \\Redaktor kojaży mnie z ;P
pewnie mało ....albo wiele.........spod mostu pewnego ;))
Hmmm .....dzlaczego P. Kwiecińska nie napisała w artykule o Hetzerze że prezio Latebry Mister Krzystof B. podstawił jakiegoś kolesia(któż to wie jakiego
:)))) jako przedstawiciela TPS żeby zdobyć namiar...na żeczonego Hetzera.... ?!
Ot taka dygresja....mała....;) w tym poważnym wątku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer ponieważ jestem optymistą myślę, że z czasem atmosfera dookoła spraw, o których dyskutujemy w tym temacie będzie się oczyszczała i informowanie opinii publicznej o akcjach wydobywczych oraz rekonstrukcji pozyskanych eksponatów będzie tak oczywiste jak fakt, że gospodarka leśna w Twoim nadleśnictwie jest bez zarzutu :)
Pesymiści jednak zapewne mają inne zdanie na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Tankist czyzby wyszlo szydlo z worka??
Co tak pana denerwuje w osobie Warsa,czyzby panu na odcisk nadepnal??
Czytam ta dyskusje od poczatku i uwierzyc nie moge,ze taka klika kolesi potrafi wszystkim wmowic,ze wzystko ok.
Przypominam,ze ten saper" w takiej samej czesci jest moj jak i kazdego z was i chyba nic w tym dziwnego,ze chcemy wiedziec jakie sa jego losy..Tymbardziej,ze dziwnym zbiegiem okolicznosci znajduje sie w rekach ludzi,ktorzy obowiazujace prawo maja za nic.Skad mozemy wiedziec,ze historia z pantera i tym razem sie nie powtorzy??
Dobrze,ze sa tacy ludzie jak Wars, gdyby nie ta zadyma,pewnie dowiedzielibysmy sie o wszystkim juz po fakcie,a saper" cieszylby oko,ale z pewnoscia nie polskiego widza..
Pozostaje trwac w nadzieji,ze to co pisze Wars jest prawda,poczuje sie duzo lepiej jak ten pojazd znajdzie sie w muzeum gdzie jego miejsce,tymczasem jego losy,istnienie i rekonstrukcja jest wielka niewiadoma.
Przy okazji pytanie,czemu panowie Keszyccy nie robia nic,zeby choc troche oczyscic smierdzaca atmosfere unoszaca sie wokol calej sprawy??? Czyzby na reke im bylo,zeby wogole sprawy nikt nie podejmowal??
Kol. Akagi widze czuje sie oficjalnym reprezentantem rodu Keszyckich,sami jezyka nie maja??
Jeszcze jedno jesli dalej w takim tonie ma pan odpowiadac na jasno sformulowane zapyatania kol. Warsa,ktore po czesci sa zapyatniami kazdego z nas,radze wrocic do klejenia TKS-ow z kartonu,zdecydowanie lepiej to panu wychodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie