Skocz do zawartości

Nowe zdjęcia 7TP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 567
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
linki do fotek wstawionych przez kolege lokfana http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=15504&item=6161928050&rd=1&ssPageName=WDVW i http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=15504&item=6161930138&rd=1&ssPageName=WDVW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w pierwszej chwili przypomniał mi się ten z Eisenach. Ale chyba to nie jest ten sam (kamuflaż, lampki, lewy błotnik). Możliwe, że ten z Eisenach był potem wystawiany w Lipsku? No i chyba ostatecznie 2 egz. trafiły do muzeum w Szczecinie ;)

Pzdr,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Szatański kolega wystawia nasze nerwy na straszne próby :))

To jest Kampfgeschwader Lutzow". Tylko nie marnujcie pieniędzy na VCD bo jakość tego jest fatalna. Natomiast są 3 ujęcia z 7TP (z tego 2 dynamiczne), przy tym na jednym jest nie mniej niż 7 TP jadących w kolumnie.

Powinno to być w WFDiF w Warszawie.

Gorąca prośba do omi30 - oczywiście dziekujemy za podawanie linków do zdjęć, natomiast Ci z kolegów, którzy umieszczają fotki bez linków nie robia tego bez powodu ...

Jak się żona dowie ile wydaje na fotografie, a pies nie zrobi mi miejsca na swoim posłaniu, to skończę na wycieraczce. A tam książkę pisze się bardzo kiepsko (no, rece troszke grabieją :))

pozdrawiam serdecznie


Trufelhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale nie moja wina ze zdjecia na forum mogą miec tylko 100kb a tym bardziej ze raczej kazdy z nas regularnie przegląda ebay i allegro i raczej nie da sie ukryc wiekszosci aukcji.A pozatym i tak duza liczba forumowiczów raczej nie kupuje tylko zgrywa fotki.
pzdr.omi30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁowcaTrufli bezbłędnie rozszyfrował tytuł :)
Szczerze mówiąc, myślałem że po legengarnego Lützowa" już wszyscy dawno sięgneli"... :) Obiecywałem, że zrobię wątek (nielegalny paszou won.tek - tótej mnie Szatan na ócho doszeptau) porządkujący sprawy kinematograficzne. Ale póki co, screeny z Kg. L." wrzuciłem na cennenagrodywkwizie@gazeta.pl (h: ******) i każdy może je sobie ściągnąć.

Trochę offtopicznie - na zakąskę - pocztówka o tematyce polsko-czeskiej.. >>>

(małym druczkiem) Kierownictwo DKF-u pragnie oddać honor, oraz złożyć najserdeczniejsze podziękowania na ręce usera Horneta , który to o tym filmie wspomniał na tym forum jako 1SZY (prawie dwa lata temu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzyciele.. A swoją drogą ciekawe, czy istniał u nas jakiś wydział propagandy filmowej (np. przy WP)? Przecież przemysł kinematogr. mieliśmy całkiem nieźle rozwinięty. Przecież wierzyliśmy, że Niemców pokonamy. Czyli, teoretycznie, mogłyby jakieś materiały dok. z Września powstać... Chyba wszyscy operatorzy nie zwiali szosą na Zaleszczyki..?
A tak chyba jedyne zdjęcia to te z Warszawy - z płonącym Zamkiem Kr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie