Skocz do zawartości

Nowe zdjęcia 7TP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 567
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzięki Zelig,że wyjaśniasz sprawy filmów.Sądzę,że należy jednak założyć nowy wątek.Jako uzupełnienie podam dane dotyczące filmuKampfgeschwader Lutzow" i tak reżyserował go Hans Bertram.Film został zamowiony przez Tobis-Film ,a realizowano go na przełomie 1939-40 roku,korzystając z filmów archiwalnych nakręconych podczas kampani wrześniowej jak dodając pozorowane sceny i sytuacje.Możliwe,że komuś uda się dotrzeć do tego filmu,mi pomimo wrzucenia postu na forum niemieckim nie udało się go uzyskać oraz nie mam dojścia do WFD....Ten film istnieje to nie legenda.Pzdr.Hornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
Jezeli otoczenie takie samo, wozy stoja tak samo, maja takie samo malowanie, a roznia sie tylko stopniem rozszabrowania, to w/g mnie nie sa to dwa rozne pojazdy, a jeden i ten sam ;o)
I to by bylo na tyle.
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odgrzebują miniwątek sprzed kilku postów, ale odnośnie autentycznych polskich filmów z wrz esnia'39 polecam dokument Wrzesirń. Tak było". Był już kiedyś na TV, wczoraj powtórzyli na Kino Polska" sporo ciekawych ujęć (niestety bez czołgów, pomijając 7 TP na defiladzie). Komentarz lektora jest paskudny, ale ujęcia świetne. Powinni go za jakiś czas powtórzyć. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie