Skocz do zawartości

zlomiarze zaatakowali ponownie


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy leniwi to nie wiem, a do skupu fakt, kawałek mają. Niemniej zawsze się cieszę, kiedy widzę całą instalację, a nie tylko wyryte dziury w ścianach... ech, gdyby wszyscy byliby exploratorami, a nie złomiarzami... może za 100 lat? Będą zbierać pamiątki...po NAS!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem tyle. Jakieś pięć lat temu widziałem w tv spowiedź Krystyny Jandy(taaaki życiorys )czy cuś. Pochodzi ze Starachowic(jak nasz były premier i obecny pre.....nie mówi się)I ta pani janda, za najwspanialsze wspomnienie przytoczyła przejazd kolejką wąskotorową ze Starachowic. Pamiętam jak dziś, w roku 1989 jechałem będąc w pierwszej klasie podstawówki tą samą trasą, tym samym sprzętem, a tu jeb, mamy rok 2006(po długiej przerwie w eksploatacji kolejki ktoś wpadł na pomysł wznowienia ruchu) NIE MA TORÓW!!!Ktoś zajumił tory na odległości 5 km, w głębi lasu, kilkanaście metrów przy drodze z iłży do starachowic, na wysokości pastwisk, do lubieni.Dziadostwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz
rece opadaja mozna prosic, grozic a to i tak jak grochem o sciane trzeba by tak jak ten koles od Czerwonego Barona(na forum jest o tym http://www.odkrywca.pl/czerwony-baron-a-sprawa-polska,540087.html )
robic wszystko na wlasna reke a i tak bysmy nie dali rady upilnowac

Jak sam stwierdziles PATOLOGIA
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Woytas tory tez kradna po kawalku,pamietam plan poprowadzenia kolejki az do suminy i byl polozony noey tor,po 3 tygodniach toru nie bylo!
Ja jestem zdania ze to nie ci co kradna zlom sa winni temu ze hcca przezyc,to wina naszego panstwa,jestesmy w srodku europy a wygladamy jak bagno.
Biedni ci co pracuja,biedni ci co kradna.
Skutki marxsa i lenina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie