Skocz do zawartości

Twierdza szyfrów


sp8oob

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A mnie się serial podobał.Zatkało kaokało????Poprzez ten serial ludzie zaczęli interesowć się hiostorią. Chcecie, to Wam podam pytania uczniów gimnazjum.Zaznaczę, że jest to skomplikowany materiał do pracy z historykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że masowo, to raz. Zatkało kakało", to zwrot, którego używała młodzież w latach 80-tych, a podejrzewam, że do takiej grupy wiekowej należy większość użytkowników forum. Zwrot ten użyłem w związku z jego znaczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Tym, którzy sprzedali ten serial należą się wysokie nagrody pieniężne, natomiast należy współczuć tym, którzy będą oglądali :-)))))

http://www.dziennik.pl/kultura/telewizja/article137544/Serial_Woloszanskiego_rusza_na_podboj_Japonii.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ksiązka do luftu - film jeszcze gorszy
nie da sie obejrzec więcej jak jeden odcinek i to nie w całosci
Pierwsze co rzuca się w oczy to tzw.kocie mundury"
aktorzy grajacy role mundurowe wyglądają jak by dopiero wyszli z przymierzalni - zołnierze tak nie wygladają ani nie wygladali
Albo oficer urzedujacy w płaszczu - raz ze niezgodne z regulaminem a drugie to cholernie niewygodne - spróbujcie sami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie