Skocz do zawartości

Poszukiwania w 2032 roku


pokemon

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawskich uspokajam- nie posiadam wehikułu czasu! :-)
Pomyślałem sobie tylko, jak teoretycznie mogą wyglądać poszukiwania i wykopki, a szczególnie relacja z nich na forum Odkrywcy za jakieś ćwierć wieku. Jak sądzicie? Pewnie będą filmy pełnometrażowe na porządku dziennym, sprzęt to jakieś super-cyfro-geo-wykrywacze na podczerwień, a huk9999 napisze: właśnie wykopałem jakiś prostokątny plastik z metalem w środku. Napis na nim brzmi Alcatel. Proszę o identyfikację :-)
Inny napisze: Mam bezpłatny transport do Iraku. Jest ktoś chętny na wspólne wykopki? :-)
Może temat niezbyt ambitny, ale ponieważ znajduje się na towarzyskim, można sobie trochę pogadać i pokasztanić :-)
Zapraszam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie...raczej myślałem o pozytywnych wizjach np. więcej terenów do przeszukania, nikt się nie czepia że sobie chodzimy...
Widzę, że wiekszość wróży, że do roku 2032 nie zostanie ani jeden poszukiwacz itd. Tacy leciwi jesteście? No może się stać, że nie zostanie, ale raczej z innych powodów np. IIIww. albo coś innego, no ale wtedy warto zbierać będzie hełmy, jeśli będzie co zbierać, bo wg. przepowiedzi Einsteina nic nie zostanie wtedy na Ziemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja pesymistyczna(niestety prawdziwa);do tego czasu zadnych fantow juz w Polsce nie znajdziemy.

Optymistyczne jest to ze sytuacja z naszymi wschdnimi bracmi sie poprawi i bedziemy tam mogli eksplorowac bez zadnych problemow.

Pozdrawiam Was Wschodni Bracia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że monety z PRL w 2032 będą sporo warte bo mam ich cały słoik, i ze 40 nakopanych :)

Fajnie, gdyby były w poręczne wykrywacze, które prześwielałyby dokładnie grunt do 2m w głąb i na trójwymiarowym wyświetlaczu możnaby ocenić co sie znajduje, żeby nie kopać śmieci.
Dodatkowo znaleziska rozszerzyłyby się na rzeczy gliniane , kamienne itp.
(Choć takie prywatne poszukiwania będą na pewno surowo zakazane).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to czego będziemy poszukiwać po współczesnym wojsku??? Spójrzmy na mundur polowy - zamiast pięknych mosiężnych guziczków - napy, rzepy, zatrzaski, zamki błyskawiczne, plastikowe guziki; zamiast metalowych orzełków - haftowane lub wytłoczki w gumie i plastiku, zamiast odznak - materiałowe haftowane lub wytłaczane w gumie naszywki; klamry do pasów - w naszej armii stalowa z inicjałami WP, ale w większości innych armii po prostu stalowy lub plastikowy zatrzask lub hak. Ogólnie poza bronią nie będzie czego zbierać na pobojowisku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sentyment mnie wziął...i chyba się rozczuliłem...
Dobra! Postanowione!
Raz w roku tj. 1 września (Wybuch wojny :-)) będę się meldował tutaj aż do 2032 roku!
Jak się kiedyś nie zamelduję 1 września, to będzie oznaczało, że nie żyję, albo co innego mi się przytrafiło :-)
Fajnie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień mój pierwszy meldunek :-)
Myślę, że zacznę od strzelca i będę raz w roku awansował o jeden stopień. Ciekawe czy dochrapię się kiedyś oficera, czy raczej nie dane mi będzie?
:-)
Jeśli któryś z kolegów (koleżanek) zechce się przyłączyć do zabawy, to bardzo proszę :-)
Pokemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie