Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze jedno ze względu na inny rodzaj ofoliowania nowego pakietu trzeba delikatnie, najlepiej dłutkiem w paru miejscach zebrać trochę plastiku z żeberek kasetki. kładąc stary pakiet do zapasowej kasety nic nie niszczę, pasuje jak ulał i zawsze mogę zamienić na baterie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzięki stachu834 , teraz wszystko jasne , walczyłem trochę z moja zaklejoną kasetą , ale nie otworzyłem na razie , aku fabryczny trzyma mi jeszcze jakieś 10 h (spadło z 16 h po paru sezonach:( ) , ale prędzej czy później będę musiał się do niego dobrać . W którym miejscu trzyma ten klej ?
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy GT. Też już nim jestem. Dziś pierwszy wypad. Mam pytanie. Jak się chodzi na dyskrymie i z wyłączonym Silent Search, to jak zanika sygnał czy to znaczy, że jest żelazo? Czy kopie się tylko, jak sygnał się zmienia, czy też jak zanika?

Efekty zadowalające, ale muszę poczekać do jesieni, żeby odwiedzić pola, gdzie chodziłem z Cibolą. Jedyny minus dla mnie to waga, ale do tego też można się przyzwyczaić.

ogólnie jestem mocno podjarany, że udało mi się kupić używkę za 1800, a jest w super stanie.

Jeszcze jedno pytanie. Niedługo jadę nad morze, czy jak się Notch'em eliminuje zawkleczki, to czy również wycina się białe monetki jak 10, 20, 50 gr czy 1zł?

Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzisz z sygnałem wiodącym słyszalnym zanik sygnału oznacza , że pod cewką jest przedmiot odrzucany przez dyskryminację , jak podkręcisz wysoko to pokrętło to również cichnie na odrzucany kolorek , chyba ;) , ja mam dyskr. zawsze na 0 . Notch na poziomie pultaba wycinał mi 1gr współczesne , najlepiej pobaw się monetkami i sprawdź .
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z godnie z intrukcją przemiatam trochę wolniej. W Ciboli niby można było przemiatać szybciej i była leciutka, ale trzeba było uważać na pojedyncze trzaski, bo to był wskaźnik, ż raczej trzeba sprawdzić jeszcze raz. kilka monet tak wyciągnąłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK stachu , już otworzyłem wcześniej , ręce swędziały , było tak jak mówisz podważałem śrubokrętem do przodu i do tyłu i silikon puścił . Pakiecik kupiłeś w sieci wymienny?
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Również jestem pilnym obserwatorem tego wątku, jednak jestem za tym, by nie dzielić tego wątku na części. Ma swoją historię :) nie mam szybkiego neta a pełne otworzenie go zajmuje mi około 8-10 sekund. Weles, może masz zapchanego kompa? No ale to już tematyka nie na tym forum. Pozdrawiam wszystkich!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, czy jak macie małe przedmioty/monety na sztorc to ładnie wam gwiżdże, czy musicie powoli przemiatać z kilku stron?
Czy fakt dyskrymy nastawionej mniej więcej do połowy ma z tym jakiś związek? Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo_sek - wszystko zależy od monety, głębokości celu etc., ale absolutnie nie ustawiaj tak wysoko dyskryminacji! Dyskryminacja na zero i tak ma już wbudowane odrzucanie drobnego złomu. Radzę wnikliwie poczytać ten wątek:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie za głęboko to mocno gra".

Dyskryma ma znaczenie ,szczególnie gdy cel jest trudny czyli cienkie sreberko na sztorc"

Ja ustawiam dyskryminację maksymalnie na dół czyli dyskryminuje tylko żelazo.

Innej opcji nie widzę :)

No i Suwerenem trza machać dość wolno iestety" taka jego specyfikacja.


pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Właśnie wróciłem z urlopu na plaży - GT to kosiarz mega. Kapsle da się odróżniać po dniu, czy dwóch dniach (najczęściej jest popierdywanie, przerywany dźwięk). Gorzej z pull-tabami. Jeżeli mamy trzy dźwięki (ale wyższe od folii) - niski, średni i wysoki, to pull tab jest średni, ale nieraz odróżnienie ich jest strasznie trudne, szczegolnie ten niski (srebrne moniaki) i średni (złote moniaki + 2pln 5pln). Nawet mi się zdarzało, że 10 i 20 groszy dzwoniły jak folia, ale było to rzadkie.
Generalnie jeżeli nie można tym sprzętem znaleźć nic na plaży, to znaczy, że nic nie ma w piasku. Genialny. Trzeba przemiatać wolniej. Spotkałem kolesia z F75 i przemiatał jak szalony, ja musiałem chodzić cierpliwie".
Zasięgi fajne. Raz wyciągnąłem puszkę z 60 cm (łapa w piachu do ramienia). Potem od razu poszedłem do domu, miałem dość kopania :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
wczoraj trafilem na pole na ktorym prawie sie nie dalo szukac. Wykrywacz nie przestawal popiskiwac. Nie pomagalo nawet zdjecie czulosci. Ogolnie wariowal, pole to zwykle sciernirsko z przewaga bialego piasku. Mial ktos tak ? w poblizu nie bylo zadnych lini elektrycznych ani kabli. Ziemia czysciutka bez zadnych smieci. Wykrywacz na innym poletku pracowal poprawnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja wlasnie do tego doszedlem :) nigdy nie uzywalem trybu auto i nawet mi nie wpadlo do glowy zeby go uzyc. Ale wczoraj znowu trafilem na podobne pole - tym razem przeorane na ktorym tak wykrywacz wyl. Pomoglo przejscie na tryb auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem w sobotę - włączam, nawet nie ruszam cewką a wyje jak oszalały. Byłem zrozpaczony. Już sobie myślę serwis, koszty bla bla.

Okazało się, że w miejscu gdzie były walki w IWŚ dziś jest ujęcie wody i pod ziemią idą rury na bardzo dużej powierzchni.

Śmiałem się z siebie jak nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie