Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja już coraz częściej myślę o nowym sezonie :) (w marcu pierwsze wypady w teren z sovą:) a póki co to nie myślę nawet przy takich temp. się gdzieś wypuszczać;) nie jestem zwolennikiem typowo zimowych wyjść ze sprzętem.
Weles - co do słuchawek to raczej nie pomoge:/ używam koss ur 30. To co nie zgadza się z Twoimi preferencjami to to, że nie posiadają regulacji głośnika" (głosu) - ta jest na korpusie sovy;) jack prosty (wiem, kątowy wygodniejszy). Słuchawki te udało mi się zakupić o prawie 100 zł taniej niż w sklepie wojowników - wiadomo gdzie;) a w użyciu były zaledwie parę razy u poprzedniego właściciela.
Może ktoś jeszcze się wypowie? Moja wiedza na ten temat nie jest duża. Temat ciekawy do podjęcia, jeśli chodzi o dobry sprzęt auszny" w korelacji z naszymi Sovami:)
Pozdrawiam i oby do wiosny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Ja teraz wyczailem taki patent

Kupiłem sobie transmiter FM najmniejszy jaki znalazłem zasilany na jedną bateryjkę AAA (czyli coś jak popularne pudło mp3 - czas pracy około 14h)

Do tego odtwarzacz mp3 z radiem FM - też zasilany na 1xAAA

Transmiter nadaje na 6 różnych kanałach - pasmo nadawania w MHz więc nie powinno zakłócać wykrywki.

Jak sprzęt dojdzie protestuje ten patent na bezprzewodowe słuchawki.

Jak się uda to nie potrzeba będzie już inwestycja w drogie słuchawki zasilane z bateryjek 9v itp itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gucio1982 - słuchawki powinny mieć regulację głośności z tej prostej przyczyny, że potencjometr regulacji głośności w Sovereignie reguluje także czułość/zasięg wykrywania, więc obniżając głośność tracimy na zasięgu.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VanWordenie czy to oznacza, ze penetrując teren powinno sie glosnik w sowie ustawiac na max? ktos kiedys napisal ze najlepiej jest ustawic na godzine 15 i ja na takich ustawieniach najczesciej chodze. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy w jakich warunkach pracujesz.

Ja np ustawiam na czystym polu max głośność i czułość,a w śmietniku minimalnie skręcam głośność i czułość tak ok 5-6mm.

no i można śmigać.

oczywiście osłuchanie musisz opanować do perfekcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie