Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Witam Panowie.Zbieram się od dłuższego czasu żeby zadać to pytanie.Wiem,że temat był wałkowany.Szukałem i nic.Chodzi mi o słuchawki do mojego GT.Dwa lata śmigałem na leciwych AKG Parabolic.Świetne słuchawki ale niestety otwarte.Co myslicie o sluchawkach UR20??Jaka jest różnica między nimi a słuchawkami UR30??Na czym Wy drodzy Koledzy chodzicie??Dziękuje za podpowiedzi i sugestie.Pozdrawiam serdecznie.Waz4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem niedawno po krótkim zastanowieniu właśnie zakupiłem ur 20. ur 30 w ręku nie miałem więc poza widoczną w necie różnicą w cenie i w kablu z jackiem więcej nie napiszę bo nie znam. chodzę z elektroniką w torbie na pasku, prosty kabel mi nie przeszkadza, a jego nadmiar chowam w torbie. sam kabel wygląda dość solidnie, jeśli chodzi o dźwięki to dla mnie ok. słuchawka obejmuje całe ucho więc małżowina nie jest uciskana.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej elektronikę założyć na pasie lub podpiąć całość do specjalnej gumy/szelek, ale jeśli masz dostęp do prostej sztycy to im dalej jest elektronika wysunięta poza łokieć, tym lepiej się zamiata. Różnica między eską z elektroniką pod łokciem a prostą w tej samej konfiguracji nie jest jednak powalająca dlatego moim zdaniem nie warto zmieniać. Naprawdę polecam te gumoszelki:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Tornado to DD.Ostatnio naprawiłem starą uszkodzoną cewkę.
Muszę stwierdzić że kabel połączeniowy jest niskiej jakości/izolacja na żyłach popękała na długości około 10 cm przy wyjściu z cewki/.
POZDRAWIAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Sowy":) i w związku z tym mam takie pytanie odnośnie zasilania. Jeżeli powtarzam się tematycznie po koleżankach i kolegach, to z góry wszystkich przepraszam, jednak wybrałem ten wątek, gdyż jest on obszerny i nie ukierunkowany w wąskiej tematyce co do Sovereigna.
Chcę kupić osiem sztuk paluszków" R6. Nie jestem pewien tego, o jakim zasilaniu one mają być? Czy 1,5 V co razem daje 12 V - tyle samo co akumulator w zestawie z wykrywaczem oraz jak to ma miejsce w tabelce opisującej właściwości GT w Odkrywcy" z kwietnia 2010r? Posiadam jedynie takie o natężeniu 1,2 V - Energizer 2500 mAh i GP 2450 mAh. Nie wiem, czy takie będą ok, a może jednorazowe", a tańsze, których nie łądujemy, by używać ponownie?
Doradźcie proszę, napiszcie z jakimi Wy chodzicie bateriami.
Za wszystkie cenne porady i wskazówki wielkie dzięki. Pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarcza mi oryginalny pakiet od suwerena na 3 do 4 wyjść w teren.

O dokupieniu akumulatorków do dodatkowego pakietu nawet nie myślałem,no i zawsze wiąże się to z pewnymi kosztami.

Lecz gdyby oryginał nagle padł to także miałbym dylemat czy zakupić z V" za 350 zeta :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pewnym momencie zdenerwowało mnie łażenie bez zapasu i postanowiłem coś z tym zrobić. z tego co wyczytałem to akumulatorki za cienkie i stanęło na tym, że zamówiłem pakiet 12V o wymiarach oryginalnego w cenie 100 pln, dorobiłem gniazdka 2pinowe (groszowa sprawa) i mam tym sposobem 2 wymienne pakiety. przy wyjmowaniu starego z oryginalnej kasetki trzeba uważać na klej jakim pakiet jest przytwierdzony i robić to powoli z wyczuciem podhaczając tak aby nie uszkodzić pakietu (jednorazowa czynność) lub zaadoptować do niego dodatkową kasetkę przeznaczoną na baterie. wtedy na ładowanie przepinać pod tą z układem elektronicznym.
zaoszczędzoną różnicę można przehulać na paliwo w wiadomym celu :)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu834 czy łatwo rozebrać tą kasetkę w której się ładuje akumulatorki , czy jest zaklejona ?
po co jakieś gniazdka dwupinowe nie wiem nawet jak wyglądają;).
może dałbyś fotkę
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie