Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1998 chodziłem z HS-3 i Land Star-em.Przyszedł czas na zmianę wykrywki.Sprawiłem sobie Suvergin-a gt.Jestem właścicielem tej wykrywki krótko.Proponuję ażeby wymieniać się doświadczeniami w zakresie nastawień w różnych sytuacjach terenowych np.las,pole,plaża itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
zaczynałem od klozetowca,później VLFka wrocławska,Bounty hunter,Explorer,sovereign elite i teraz GT...ale często jeżdżę z kolegami co maja inny sprzęt...Ostatnio byłem z Kolegą z Lipinek co miał Whitesa DFX'a -i smutna prawda -koleś po przyjeździe wystawił go na allegro.Niestety do głębokich dołów to tylko Sovereign,a duża cewka (40 cm) to już prawdziwy kosmos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie HS-3 z cewką 30 cm,chodzę z nim od 1,5 roku,i nie wiem czy zmieniać na gt własnie(i stąd moje pytanie własnie).Owszem fanty z ziemi wyciagam,ale chciało by się jakieś monetki, drobny kolor kopnąć.A gt to wieloczęstotliwościowiec,a więc i ciekawa drobnia i głęboka militarka".A może ktoś już się przesiadał z e smętka na minelaba sovereign gt,i powie coś więcej.Aha Mieszko powiedz na ile baterie starczają bo to dość ważne.
Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
wszystkich dla niektórych iestety" a dla niektorych stety" tak jakoś wyszło że e jestem tym kolegą z lipinek . I chciałem potwierdzić to co pisze kolega mieszko mieliśmy okazje spotkać sie kilkakrotnie w terenie i ostatnio nawet niechciało mi sie mojego dfx uruchamiać po tym co widziałem . niestety dfx uległ jeśli chodzi o głebokie fanty. gt tu jest górą . i to zdecydowanie Dla ścisłości wczśniej pracowałem na armadzie rok czasu xlt 2 lata i dfx rok czasu takze nie jestem laikiem na dfx i xlt chodziłem w mixerku .
oczywiście dfx poszedł już do klienta i jestem po 3 dniach testów . dla niewtajemniczonych powiem że nienoszę już saperki tylko szpadel. bo bym saperką nie dał rady kopać tych głebokich > w przyszłym tygodniu pojadę testować kolor na gt ,o wynikach postaram sie poinformować. wiem jak to działa na dfx i xlt. dziwi mnie jedno jak kupowałem gt to viking zdecydowania odradzał go na militarkę , w rzeczywistość jest innaczej Pozdrawiam wszystkich życze wielu fantów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ,no u mnie mało osób chodzi,jeżeli chodzi o smetka ,to zły nie jest(to mój pierwszy wykr.),jeżeli znajdzie się coś pod cewką,to nie ma mozliwości aby tego nie zasygnalizował,przedwczoraj wykopałem nim półgrosz srebrny kazimierza jagiellończyka(tak mi się zdaje).Byłem zdziwiony (cewka 30 cm).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osągami to nie wiem -bo to dwa różne wykrywacze...chociaż po dzwiękach to explorer bardziej UFO przypomina i jest dynamiczny,a nie statyczny,Cena taka że powala i zbędny wyświetlacz-no bo po co -z wykrywaczem się chodzi,a nie bawi...XS jest dobry na stany złajdaczone-tam niewiele jest więc pozostaje zabawa ustawieniami i takie tam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
a wiec jest tak tu jest fant np http://img210.imageshack.us/my.php?image=xl801581vs2.jpg
nieistotna jest butelka ponieważ była na dnie okopu wraz z resztkami kociołka Proszę zwrucić uwagę na szpadel który jest w całej swojej długości aż do-- rączki sygnał był na sam kociołek a nie na coś podrodze.Wcześnije w tym miejscu dokładnie byłem z dfx na mixerku i występowała kompletna cisza . W GT zniekształcenie sygnału progowego było bardzo dobrze słyszalne nawet bez słuchawek które przez nieuwage zapomniał kociołek w okopie był jeszcze wcałości . rozsypał sie w momencie wyciągania. oczywiście powyższy test był wykonany na włączonym all metal.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
wczoraj byłem na znaym sobie poletku i pracowałem na dyskryminacji wyszło pare monetek pfenisiów . 1 pfening
i 5 pfeningów kopanych na głebokośc metalowej cześci szpadelka sygnały były dosyc mocne . pracowałem na skreconej dyskryminacji mniej wiecej do połowy i silent search -- swietna sprawa . pomaga w szukaniu zdecydowanie. im wyższszy ton tym lepszy przewodnik a co ciekawe przy szybkim przemiataniu pozostawia ton wiodący danego fanta przez chwilę co sparawia że nie pomija sie fantów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie