Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

o nieco sobie poczytalem o tym sovereignie GT i zainteresowal mnie. Chcialbym sie dowiedzeic jak sobie radzi na zasmieconych polach , zelazne gwozdzie i duzo innych zelaznych pierdol Czy podczas lazenia po polu sygnalow jest bardzo duzo i identyfikacja czy to kolor czy zelazo jest na zasadzie barwy dzwieku , czy mozna zastosowac tzw wycinke i slyszec i kopac tylko kolor i wieksze zelazo.
za odp z gory dzieki
moherhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
czy jest ktos kto moglby dokonac porownania sovereigna gt i rutusa solarisa pod kątem :
1 osiagow na kolor
2 dyskryminacji (wycinki" na drobne zelazne smieci)
3 praca w ciezkim zasmieconym terenie
4 trudnosc oslugi
5 ocena ogolna
i jescze moze czy sie diametralnie roznia i jesli tak to czym ?

dzieki i pozdrawiam
moherhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, panowie,od jakiegoś czasu mam dfx'a i naprawdę nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Z tym, że nie jest to głęboki sprzęt to zgodzić się nie mogę. A potwierdził to w momencie gdy wyciągnąłem kawałek pierścienia wiodącego z głębokości jakiś 50 cm - wkładając nogę do wykopu poziom gruntu był wysokości kolana. A pierścionek ten nie był jakimś gigantem - może 10 cm długości zaś szerokość 2 cm.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na potwierdzenie że GT to dobty sprzę załączam fotki tego co udało mi się znależć wczoraj.Na pierwszym foto mniej wartościowe rzeczy ,na drugim ciekawsze monety tylko z jedngo wypadu.Sovereigna GT mam od miesiaca,dotychczas zaliczyłem około 6 wypadów w teren,ale powiem tylko tyle,że im dłuzej z nim chodzę tym bardziej mnie zaskakuje.Kopie coraz głębsze dołki,aż sam jestem zdziwiony.No i fanty że ho ho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz,to to że GT z taką podkładeczką aluminiową średnicy około 6 mmi grubości niecałego 1 mm dał sobię radę bez problemu a i sygnał przyzwoity.Nie wiem na jakiej głebokości zalegała dokładnie bo została wyrzucona z ziemią z dołka + - 8-12 cm .Więć śmiem twierdzić że to dobry sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Po kilku miesiącach chodzenia z GT stwierdzam,że to dobre sprzęcicho/a jeszcze nie poznałem wszystkich jego możliwości/.Wielokrotnie mnie-jak i Ciebie terenowiec69-zaskoczył swoimi możliwościami.Jak kupię aparat,to pokażę zdjęcia ze znaleziskami z GT.
POZDRAWIAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jeden dzień w łapie GT2500.koleś z Wrocławia miał rok...teraz i ja i on mamy minelaby...różnica zajebiaszcza przy teście z monetą
-krzyżówka-GT 2500 bierze o 1 cm głebiej od min GT
-5 marek hindenbórg minelab bierze głębiej o 10 cm ! i czy wiekszy przedmiot tym bardziej garet zostaje w tyle
-co do cewki 45 cm-to ja dałem sobie spokój -godzina kopania i masz dosyc-walisz doły od metra-ja już za stary jestem na takie wykopy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie