Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wiam nablem niedawno en sprzeik
na jakiej zulosci ganiacie za monetkami bo ja poki o na auto i nie wiem cz usawia ja reznie i na ktora mniej wiecej godzine. jaka dyskryminacja na oneki.
z gory dzieki zA wszelkie porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego menel po ilu browarach pisałeś ten post ???
Czułość nastawiam na godz. od 1 do 11 mniej więcej zależy od wigotności pola, a dyskryminacja trzecja , czwatra kreska . Generalnie robię tak im większa czułość tym mniejsza dyskryminacja Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
polski dystrybutor przed dwoma laty sprzedawał GT z S" żerdzią, jeśli ktoś chciał mieć żerdź prostą - musiał ją indywidualnie dokupić (żerdź+uchwyt do trzymania). Z tego co mi wiadomo w innych państwach dealerzy oferowali wówczas GT z prostą żerdzią.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem na trzezwo ale sie spieszylem a klawiatura nie najlepsza ale dzieki za odpowiedz.
sprzet sprawuje sie elegacko, monetki i kolorki wychodza jedna za druga ale rowniez kopie sie sporo smieci ale na to nie ma rady.
generalnie sprzet wart polecenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pinpointu , to w tym wykrywaczu jest beznadziejnie zrobiony , trzeba się przełączyć na all metal i namierzać z elektroniką pod łokciem to trochę za bardzo praco i czaso chłonne po kilku wypadach można bez problemu namierzyć fancik bez pin pointa po sile sygnału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mnie pinpoint nie był do niczego potrzebny. Wystarczyło namierzanie krzyżowe w trybie dynamicznym - namierzasz pas przed sobą - najsilniejszy sygnał jest kiedy nad obiektem przechodzi połączenie dwóch D cewki. Zapamiętujesz w jakim pasie miałeś sygnał, zmieniasz pozycję o ok. 90 stopni, namierzasz drugi pas i masz obiekt na skrzyżowaniu pasów namierzania. Proponuję kopać szerzej, w promieniu 15 cm od centrum sygnału, żeby nie pocharatać obiektu.
Można poćwiczyć, kładąc monetkę na glebie i obserwując reakcję dźwiękową wykrywacza podczas przemiatania.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zalecane ale przynosi niezłe efekty jak fant jest bardzo głeboko sam sie przekonałem , oczywiście ustaw wykrywacz na sygnale progowym i najlepsze sygnały to te progowe po pierwszym głebokim fancie przekonasz sie sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w znanym miejscu przerytym dawno przezemnie na xlt i dfx zreszta nietylko przezemnie wyrwałem bagnet na długość szpadla i sygnał był calkiem caałkiem aż mi sie wierzyc niechciało . Żałuje tylko że straciłem 3 ,lata biegania z miotłom" inaczej zwaną xlt i dfx
pozdrawiam

terenowiec czekam na jakieś zdjątko fantów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę:
Ciekawsze fanty(monety):
Boratynka 1660,jakieś 10 cm.
Pół kopiejki 1900,około 12-15 cm.
Starty grosz 10cm.
Oraz 5 groszy 1923,na przeoranym polu,około 10cm.
Reszta jak widać,żeby go dobrze poznać i prawidłowo interpretować sygnały trzeba z nim jednak roche pochodzić".
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie