Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam
od tygodnia jestem posiadaczem tego sprzętu i jak na pierwsze wyprawy, abyło ich tylko kilka bo śniegiem sypnęło, to mogę powiedzieć że jest naprawdę rewelacyjny, wczesniej chodziłem z-prosze sie nie śmiać-penetratorem firmy armand i wiadomo że różnica jaką odczuwa sie z przesiadki na GT jest ogromna. Tam gdzie wczesniej smigałem z penet... teraz Gt wrecz warjuje, kopania jest cała masa. Oh niech tylko sie ociepli to będą wykopki.
pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam w listopadzie minęło 2 lata , jak go zakupiłem . zarobiłem na nim około 80,000 zł / osiemdziesiąt /.
idealny do głębokich zakopów , kolory , złom .
NIC NIE KRĘCĘ pokrętłami , w nastawach na zero . kiedyś ustawiałem w różnych położeniach i robił się mały bałagan . to łapał mocniej to odrzucał itd. polecam naprawdę dobry sprzęt ! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w listopadzie minęło 2 lata , jak go zakupiłem . zarobiłem na nim około 80,000 zł / osiemdziesiąt /.
idealny do głębokich zakopów , kolory , złom .
NIC NIE KRĘCĘ pokrętłami , w nastawach na zero . kiedyś ustawiałem w różnych położeniach i robił się mały bałagan . to łapał mocniej to odrzucał itd. polecam naprawdę dobry sprzęt ! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kasa w dwa lata...no no. Złoty sprzęt.Czyżbyś trafił kilka zgubionych sztabek złota wrocławia? i jeszcze bez regulacji..... chyba jutro dystrybutorowi GT stworzy sie kolejka społeczna przed sklepem i zablokuje strona internetowa z zakupami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie złota w większych ilościach nigdy nie znalazłem :). kopię głównie militaria , ten sprzęt jest bardzo dobry na głębokie zakopy , ale i drobnica jest do wyciągania . kopię generalnie wszystkie sygały , które mogą wskazywać na kolor lub żelazo . ziemia potrafi mnie nieraz naprawdę zaskoczyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie złota w większych ilościach nigdy nie znalazłem :). kopię głównie militaria , ten sprzęt jest bardzo dobry na głębokie zakopy , ale i drobnica jest do wyciągania . kopię generalnie wszystkie sygały , które mogą wskazywać na kolor lub żelazo . ziemia potrafi mnie nieraz naprawdę zaskoczyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od dzisiaj przestaje się cieszyć ze znalezionych monet, guzików czy innych pierdół.Myślałem, że mam niezłe wyniki. No ale po przeczytaniu postów roberta 88 o tym ,że w ciągu 2 lat zarobił 80 tyś.nabawiłem się wielkich kompleksów.Jestem w szoku!!!!!
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są moje nastawy , na których zawsze szukam . nie to nie przechwałki :-) tylko odzwierciedlenie możliwości tego sprzętu , każdy ar terenu zawsze traktuję jako super miejsce na wykopki , NIGDY nie oceniam terenu , że tam napewno nic nie ma " , szczęście zawsze przychodzi całkiem niespodziewanie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,na zime chociaz byś go umył i wyczyścił he heh....,a tak na poważnie to też mam gt,powiedz mi proszę jak to jest z tymi głębokimi wykopami,jak rozpoznajesz że cos masz głęboko i jaki sygnał daje wykrywacz,na tych twoich ustawieniach.Dla mnie to ważne,bo byc może że i ja pominąłem jakieś głebokie sygnały,bo sprzet mam dopiero od wrzesnia.
Dzięki i pozdrwiawiam właścicieli GT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu do końca sezonu jeszcze daleko :) głęboki zakop rozróżniam po bardzo cienkim sygnale , trudno nawet to wyłumaczyć...proponuję ustawić na moje nastawy i iść w miarę niezaśmiecone miejsce , gdzie leci na min 1 m jakaś rura lub zdołowane jest jakieś żelastwo . może inaczej w domu włącz wykrywacz i maksymalnie od sondy trzymaj jakiś kolorowy " przedmiot . oczywiście sonda w powietrzu aby nic nie zakłucało pracy . ten cieniutki sygnał jaki usłyszysz to właśnie to . jeśli go słyszę na pwierzchni ok.1 m / 1m to już wiem że czeka mnie duuuże kopanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robet 88
Cześć a tak z ciekawości napisz mi na jakiej głębokości znalazłeś najgłębiej monetke , lub kilka monetek . Ciekawi mnie jaka była głębokość największa na jakiej wytargałeś monetke. Naprawde jestem Bardzo ciekawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam , że nigdy nie sprawdzałem głębokości na jakiej leżały monety . poprostu sygnał , to kopałem .
a do kol terenowiec 69 , też tak mam z żelastwem leżącym płytko . zobacz na identyfikacji , dzisiaj trafiłem łuskę od tigera 2 na głębokości - standardowy szpadel . czyli 100-120cm . miałem ten cienki , piskliwy sygnał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem że pytaleś się o osłonę wykrywacza przed deszczem . ja zakładam 2 zwykłe torebki foliowe np. ze sklepu po zakupach . starczy napewno osłoni elekronikę . kiedyś tak mi zmókł wykrywacz , że dosłownie pływał w wodzie i NIC . miałem farta ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie