Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
VonWorden na początku chodziłem bez słuchawek z Gt ale posłuchałem Ciebie bo pisałeś w którymś poście że warto szukać w słuchawkach i faktycznie w słuchawkach z Gt a zwłaszcz na Silent Seatch nawet drobny sygnał wali jak dzwon w słuchawkach i warto jest chodzić w słuchawkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam tylko dlatego, że zastanowił mnie Twój wpis o tym, że dźwięki wydają Ci się takie same. Na średnio dobrych różnica jest bardzo wyraźna, także może warto poeksperymentować z modelem. Warto też żeby słuchawki miały kontrolę głośności bo pokrętło Volume" w Sovereignie powinno być zawsze ustawione w pozycji maksymalnej.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słuchawki do Sov.są bardzo przydatne,słyszy się o wiele więcej modulacji dżwięku jakie wydaje wykrywacz.Van dlaczego pokrętło vol.na maxa,a nie np.głośniej w słuchawkach?Pytam bo Sov.potrafi nieżle wrzasnąć nawet na minimalnej głośności,a wsłuchawkach to już kanonada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debogora - pokrętło Volume tak naprawdę kontroluje przede wszystkim czułość/zasięg sprzętu. W Sowie wszystko jest odwrotnie:))
W każdym razie właśnie dlatego warto zawsze mieć Volume w wykrywaczu na max a głośność regulować sobie w słuchawkach.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morfeusz - Sensitivity ustawiasz w zależności od terenu. Nie sugeruj się tym, że największą czułość osiągniesz na największym polu Sens, czyli tuż po wyjściu z Auto. Wręcz przeciwnie, w pewnych sytuacjach tylko znaczne skręcenie pokrętła Sensitivity poprawi zasięg i wychwytywalność pożądanych celów. Zwiększając sensitivity zwiększasz też sygnał gruntu i pewne cele ozpłyną się w tle";-) Tylko eksperymentowanie w terenie pozwoli optymalnie ustawić Sovereigna. Ja sobie to wszystko dopiero przypominam i jeszcze dłuuuga droga przede mną, ale na szczęście używam go głównie na mokrych plażach:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van Worden wcześniej pisałeś kolego że używałeś Sovereign XS 2 prawie dwadzieścia lat temu z tego co wyczytałem teraz posiadasz Elite. Ja swoim Sovereing Gt wyciągnełem pare sreberek na terenie gdzie szukałem wiloma wykrywaczami przeważnie były to pola i łąki i do tego bardzo mokre tereny zalewowe czy na tym terenie mógł mieć przewaga Gt nad innymi wykrywaczami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Już Sov GT.robiłem ten test z gwoździem no i nie przeszedł testu pozytywnie :(

zasięgi w powietrzu na DISC jak na wielo-częstotliściowca przyzwoite! na ALL METAL już było dużo gorzej,wydaję mi się że to wina braku strojenia do gruntu w pokoju gruntu nima :)".

ciężki i masywny,mocowanie puszki kiepskie. pokrowiec już sobie uszyłem :)

Ale dopiero w terenie dowiem się z czym to się je.... pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj otrzymalem przesylke, co prawda jest to prawie 3 latek i dosc drogo wyszedl ale co tam :) po dzisiejszym krotkim wypadzie na przechodzone sciernisko stwierdzam ze dziala i to calkiem niezle ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy suvergin gt jest bardziej na militarkę, czy na kolor??
Bo widząc po wypowiedziach jest to uniwersalny sprzęt.
Nie interesuję się w ogóle militarką, tylko monetki i wszelaki kolorek. Czy będzie to dobry zakup, czy szukać coś innego na kolor, a jak już to czy zasięg w gruncie ma większy niż Tesoro??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, mam taką małą prośbę do kolegów którzy mają kupioną oryginalną osłonę do sovereigna,planuję uszyć do swojego osłonę we własnym zakresie lecz nie bardzo wiem jak się do tego zabrać, jeżeli któryś z kolegów byłby tak miły i przesłał mi na priv dokładne zdjęcia osłony, byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu można popatrzeć trochę : http://www.google.pl/images?q=Minelab+Hip+Mount+Bag&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=922&bih=520
może ktoś by wrzucił parę zdjęć w tym wątku , też bym podpatrzył .
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy,mam zamiar jutro na chwilkę wypaść do lasu.

Czy takie mrozy do -10c nie zrobią krzywdy detektorowi?

Z Proxą latałem nawet przy -15,no ale tu doświadczenia nie mam :(.czy detektor w ogóle będzie normalnie pracować?

Dziękuję i pozdrawiam Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie