Skocz do zawartości

Złoto które oddała ziemia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Srebro już mamy,więc tutaj się pochwalmy jakie złotko oddaje nam ziemia.To moje jedyne które jeszcze nie sprzedałem,teraz postanowiłem zbierać.
Pochwalcie się złotem.
POZDRAWIAM
rudolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
PANOWIE - a trafił się komuś kawałek szczęki ze złotym zębem???? Dzisiaj znajomy, znajomego... ble ble ble... który swego czasu przyniósł mi bagnet wyorany na polu twierdzi, że sąsiad znalazł tam również kawałek szczęki ze złotymi zębami. Podobno lezy gdzieś w szopie. Jak na moje to chyba kit mi wciska, ale postaram się go przycisnąć, może prawdę mówi. Może ktoś z Was trafił coś takiego? Tylko tak sobie myślę, co bym z tym zrobił? Nieludzkie przecież trzymać na półce kawałek czyjegoś posmiertnego ciała. Prawda? Pozdrawiam.
.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu nieboszczka niemiaszka z dwoma złotymi ząbkami,ale zostawiłem mu nie chciałem go potraktować ja jego rodacy robili to w Auschwitz.Poza tym ile tego złotka z dwóch ząbków.
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Iku:)Pisz na maila!:)) Slowackiego za niedzwiednikiem od razu przy ulicy.Miejsce Ci moge nawet na zywo pokazać,byly jeszcze 4 złote obrączki i ok.100 monet(same złomy).Typowy zakopek jak wiali przed ruskimi.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie