Skocz do zawartości

Złoto które oddała ziemia.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem bajkopisarzem Moneta byla zasyfiona jakims tluszczem z kurzem A kupilem ja tylko dlatego ze miala date 1915 i Francika nawet nie mialem pojecia co to jest przez 2 godziny poniewierala sie u mnie na biurku az postanowilem sprawdzic w internecie co to jest i..... klapa mi opadla umylem ja A potem byl jubiler bo myslalem ze kopia ale nie ,okazala sie orginalem PZDR i zycze tez takich trafien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
patyna na złocie,no sie nie spotkałem łoto jest metalem szlachetnym i nie wchodzi w reakcje chemiczne z otoczeniem. Dzięki temu złote monety są łatwe do czyszczenia..." to cytat..ale jak znalazłeś jak piszesz nic mi do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zazdroszczę Wam wspaniałych złotych znalezisk, ale zastanawiam się, po co się tym chwalicie? Uruchomicie tym postem rzeszę głupoli, którzy pomyślą, że za pomocą wykrywacza wzbogacą się o dziesiątki złotych monet, perścieni, obrączek, a ceny złota wysoko stoją... Ruszy toto w lasy i pola złota szukać. Jak tam chcecie... Ja bym się cieszył i nikomu obcemu nie rozpowiadał. Chyba, że lans na Forumie" jest cenniejszy od złota:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danieloff, idąc tym tokiem rozumowania nie powinno się pokazywać carskich odznaczeń bo są więcej warte niż to złoto.Nie chodzi tu o wisiorki z plaży ,tylko o zabytkowe złoto,które ogląda się równie przyjemnie jak srebro ,czy jakikolwiek inny metal.Nikt się nie lansuje tu złotem bardziej niż odznaką za rany".Nie widzę powodu dla którego odnalezienie złotego zegarka miałoby być mniejszą frajdą ,niż znalezienie hełmu,Samo zgrupowanie fantów jednego rodzaju w jednym wątku służy wyłącznie przejrzystości forum.pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie