Skocz do zawartości

Idioci na allegro


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 586
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 7 months later...
Ten tez jest dobry :
Witam dzis mam do zaoferowania nabój dużego kalibru tak naprawde nie powiem do jakiej on broni pasuje ale to z pewnoscia musi byc do jakiegoś działka badz karabinu maszynowego .Nabój jest w stanie bardzo dobrym i jest nie tkniety.zawiera proch i cała reszte.Nie jest grozny bardzo ładnie sie prezentuje na półce albo za szkłem warto taki okaz mieć w swojej kolekcji.Jak to u mnie bywa aukcie zaczynam od symbolicznej złotówki.gorąco polecam i zapraszam do licytacji długość naboju 23 cm. waga ok 1 kg.."
http://allegro.pl/item291311137_gigantyczny_naboj_unikat_na_allegro_od_1zl_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos trzeba zglaszac bo ludzie sobie nie zdaja sprawy z czym maja do czynienia-allegro usunie aukcje i po klopocie.Proponuje korzystanie z archiwizatora aukcji bo w tym watku dzialaja tylko 3 linki a reszta jest pusta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwię, że jeszcze nikt za te aukcję militarne na allegro się nie wziął. Przecież tam masa rzeczy z nielegalnego źródła(wykopki), masa sprzętu podchodzącego pod ustawę. A ludzie handlują i nikt sobie nic z tego nie robi:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie