Skocz do zawartości

SENSACJA CZOłG 3


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
to ta sama pantera, i nie robię sobie reklamy, po prostu za dużo kasy trzeba wyłożyć aby ją wyciągnąć a tym bardziej zatrzymać dla siebie, więc postanowiłem tą informację sprzedać komuś kto ma bardzo dużo kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tylko kasa i kasa prawie jak z psem sąsiada sam nie zje a komuś też nie da, myślę że takimi wieściami powinniśmy się dzielić a nie zarabiać na sobie, bo ja wiem gdzie jest czołg !!! nie no sorii jak dla mnie dobro ogółu stacza się na margines.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. bolek60. Nie wszyscy na tym zbijają kokosy, nie którzy powiedzą Ci: dziękuję", a jednocześnie nie powiedzą: pocałuj mnie tu a tu".
Jeśli chcesz, to można to COŚ wydobyć dla muzeum (legalnie), Ty usłyszysz: DZIĘKUJĘ", a jako znalazca (bo jak rozumiem znalazłeś to COŚ), jeszcze powinieneś dostać odpowiednie wynagrodzenie.
Jak się namyślisz proszę o kontakt: wars98@wp.pl

Pozdrawiam
wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że z przyjemnością bym zobaczył to cudo na zlocie czy w muzeum byle w POLSCE !!! i nie jeden prawdziwy odkrywca powie dziękuję za możliwość zobaczenia tego cuda a tym bardziej za to że jest w kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać za darmo"

To rozumiem że fakt samego namiaru czegoś jest już równoznaczny z prawnym tytułem pełnej własności znaleziska i możliwości pełnego dysponowania ?


Interesujące

Widać Bolkowi nie idzie o dziękuję", możliwość zachowania zabytku i ciekawego fanta w Polsce, możliwość publicznego eksponowania dla wielu.

Przede wszystkim szybka kasa i śmierć frajerom.

Smutne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz to cacko z Belgii przytargać, samo przyjedzie ; ) piszesz że będziesz ją wyciągał ,a ja widzę że ona już stoi i do tego dobrze się trzyma!? Nie wiem czy specjalnie robisz ludziom wodę z mózgu.Ta Pantera stoi sobie gdzieś" za granicą jako pomnik a ty ją sprzedajesz.Czego to ludzie dla kasy nie wymyślą. Idąc twoim tokiem myślenia mogę sprzedać na przykład tego Tygrysa? Może są już chętni, lokalizacje tanio puszczę! Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
troszkę nie na temat ale kolega efez może sie ze mną skontaktuje w sprawie http://odkrywca.pl/lodz-bunkier-ul-okolna,302084.html#302084
chciałbym porównać obiekty
http://www.odkrywca.pl/ciekawy-obiekt-na-opolszczyznie,589146.html#589146
a nie ma meila na który można by napisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie