Skocz do zawartości

SENSACJA CZOłG 3


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

wg. informacji zdobytych , jest na chodzie, no i nie jest tani do zodbycia, ale fant na maxa. Prawda?? puki co dalej poszukuję czołgi, i idzie mi całkiem nie źle, będe cały czas informował o czołgach,Posiadam też filmik kamerą cyfrową ze spotkania z tym czołgiem, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian, to tylko małe info o czołgu, myśle że wars98 go zdobedzie, jak myslisz, A i nie zdradze miejsca pobytu tej maszyny publicznie.A Huk, nie wiem jakie sa modele ruskich czołgów, może się pomyliłem, wiesz dziś nie mam sił na myslenie,zrobiłem dziś prawie 1000km bez snu. Uf chłopy, ziomy, dobrze że mam ze sobą zawsze cyfre-aparat i kamere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie prawie współczesny sprzęt, przez prawie 40 lat zasadniczy sprzęt pancerny Wojska Polskiego, oprócz czołgów T-72 i PT-91.
Była jeszcze pewna wersja modernizowana - T-55 AM merida".

Jako obiekt , pojazd techniki militarnej pewnie, że wart zainteresowania chociażby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wejdźcie sobie na stronę internetową Agencji Mienia Wokskowego - bardzo ciekawa strona, możecie sobie kupić czołg, samolot a nawet kuter rakietowy - oczywiście pod pewnymi warunkami i pozbawione cech bojowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się od dłuższego czasu poczynaniom kolegi vojtaz2 i nie wiem czy on nie zdaje sobie sprawy ze swojego zachowania czy też celowo sieje niezdrową propagande żeby zwrócic na siebie uwage. Najpierw twierdzi że jakimś oczku jest czołg i twardo obstaje przy tym mimo że masa osób z całym przekonaniem tłumaczy że tam niczego nie ma a teraz podaje sensacje o kolejnym znalezisku". Moge powiedzieć tak dla wyjaśnienia że to jego ostatnie rafienie" od dłuższego czasu znajduje się na złomowisku nieco na zachód od miasta świętej wieży" i wcale nie jest do wyrwania (chyba że ostatnio coś się zmieniło)a widać je jak na dłoni z okien pociągu relacji Opole-Częstochowa.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w żabim oczku jest czołg, to 100% pewne, zbadałem dobrze historie tego miejsca i walk, a mój kumpel stał na włazie, wierzyce, i jest to niemiecki czołg, jest to pewne! i wcałe mnie nie obchodzi czyjaś opinia o tym miejscu. A ten czołg z tego tematu jest w HERBACH, koło Lublinca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega stał,ale zeby fotke zrobić trzeba dobrze oświetlić dno, bo widocznośc jest na 1 metr, a po za tym trzeba specjalny aparat. A ta 55, może i z naszych czasów, liczy się że to jest czołg:) czyli rzadki fant dla kolekcjonerow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie