Skocz do zawartości

SENSACJA CZOłG 3


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 7 months later...
Poligon Centrum Szkoilenia Wojsk Lądowych w Biedrusku. Od szlabanu wjazdowego na poligon od strony Biedruska, to jakieś 1,5 km po prawej stronie... ...ale na tym poligonie jest jeszcze kilka podobnych miejsc, a nawet ciekawszych (pożna zobaczyć jak T-55 przyjmują subtelny ostrzał od T-72 i PT-91)... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odpowiedz. Ale jak już kol. Boro pisze to prosze o info. gdzie stoją T-55 z otworkami" , Pojawie się z aparatem foto [w niedziele, jak nie strzelają] i zrobie pere fotek penetracji".Yard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jeżeli wiesz gdzie są ceglane wieże obserwacyjne na Pasie Taktycznym, to w okolicy tej stojącej na samym środku znajdziesz ostrzelanych T-55 kilka sztuk. Natomiast jeżeli nie wiesz gdzie są te wieże, to musiałbyś wjechać na poligon od strony Biedruska w kierunku Chludowa (choć bliżej będzie od drugiej strony ;) ). Docierając tą droga do Pasa Taktycznego, znajdziesz wieże i wraki czołgów.
Owocnych poszukiwań.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
A swoja droga,tak na poważnie. Czy jest chociaż cień szansy na wyeksplorowanie" w naszym kraju jakiegoś pojazdu, będącego w stanie na tyle dobrym jak to sie widzi np. w Rosji? Jest na forum link do filmiku na youtube z wyciągania takiego T-34/76. Osobiście myślę że nie. Wiecie, muł itp. zakonserwowane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o muł to jest bardzo dobra konserwacja. tylko jak coś się wyciągnie z tego mułu i dostanie tlenu automatycznie szlag to trafia- wiem jak to jest bo jak wyciągnołem w jeziora radio z IIwś to po paru godzinach tylko pokrętło zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie