Skocz do zawartości

Zamość,Tomaszów Lubelski co w trawie piszczy??


gibki9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Heheheh....gólki.Mysle ze po kilkunastu latach przygody z wykrywka nic nie jest mi w stanie ruszycgólki".Co do Barchaczowa,to kilka razy tam bylem,ale bez wiekszych rezultatow.To raczej teren kolegow z Zamoscia.
pzdr Egon
ps.poczekamy na wiosne,oj poczekamy-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam. Na dniach będę posiadaczem wykrywki. Zamierzam troszkę się wprawić a potem zacząć juz poważniej coś szukać. Chętnie połaczyłbym siły z kimś z terenu Tomaszowa - podając bliżej, chodzi o teren gminy Majdan Górny. Chcę odwiedzić miejsce w którym podczas kampani wrześniowej zginął mój dziadek. Wraz z grupą innych żołnierzy walczyli do końca. Zginął 23 września i mniej więcej znam lokalizację tego miejsca. Dla mnie jest ono szczególne i liczę, że coś pamiątkowego mógłbym przywieźć do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Wróciłem-załamałem się, różnie widziałem zasyfione" lasy
ale to co zobaczyłem pod Suchowolą to woła o pacyfikację tej wioski i zrównanie z poziomem morza.Chciałbym zobaczyć niespokojny sen sołtysa z tej europejskiej wsi.Załuję że nie wziołem aparatu,ale nic straconego.Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci3! w którym lesie byłeś? Byłem w lesie pomiędzy Czarnąwodą a kol.Feliksówką, śmieci też, czasem polskie nb, polskie grosze przedwojenne ( w 44 koncentracja AK przed marszem na Zamość). Do którego lasu wycofało się polskie wojsko 23/24 09.1939 po natarciu na Suchowolę.
A lasy pod Jacnią?( Las Polikupka -koniowodzi tamtędy uciekali).sms na 513745535. poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam goniłem od Potoczka w kierunku najpierw na Jacnię póżniej odbiłem na cmentarz,znów obaliłem ze 30km.W Feliksówce byłem bodajże w listopadzie trafiłem wtedy konserwę- pustą.Egon nie chcę czyjejś krzywdy ale ,ale jeszcze nie mogę dojść do siebie po wrażeniach dzisiejszego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie