Skocz do zawartości

Zamość,Tomaszów Lubelski co w trawie piszczy??


gibki9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To mi kamień z serca spadł - a już myślałem że ja siedzę, tuszem obrastam (bo obrastam ;) a ty kopiesz...
OK
Takie pytanie o all" kto penetrował teren walk gen Kustronia, w rejonie Oleszyc - Cieszanowa? Mam ochotę (i pewne materiały) na małą krucjatę" w tym kierunku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Opis tego cudu" na jednym z amerykańskich serwerów

http://geotech.thunting.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=/info/kellyco/index.dat

Zakładam, że każdy sobie poradzi z przeczytaniem opisu tego pseudo wykrywacza" chociaż jest on po angielsku.
Dla tych którym się nie chce czytać cytuję:

W końcu lat 1980-ch, Thomas Afilani wprowadził do obrotu i ogłosił światu" pewien produkt, (wyposażony w antenki i wahadełka) z pewną ilością (do niczego nie potrzebnych) guzików i przełączników. Cały design (na pierwszy rzut oka) sprawiał wrażenie wysokiej technologii (HIGH TECH) stosując przy tym agresywny marketing odniósł sukces (jednak tylko handlowy) Produkt jest... fałszywym produktem. Cały high- tech" to tylko... $25 wartość części, urządzenia sprzedaje po $2495 / sztuka. *Kellyco* też chciało dobrze zarobić na tej sposobności, ale *Afilani* nie wrażał zgody na odrębną linię urządzeń". Tak więc *Kellyco* wprowadziło włąsną...

------------------

A ja... tam, jak nie mam baterii do wykrywki, biorę se wahadełko na nitce i... też - zawsze cuś znajdem" ;)

pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie