Skocz do zawartości

Zamość,Tomaszów Lubelski co w trawie piszczy??


gibki9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A niech Cię Pan Bóg broni przed wyrzuceniem.Na pierwszy rzut oka to kabura visiorka.Opowiadał mi znajomy że przy konserwacji skóry używa się lanoliny i czegoś jeszcze,ale wskocz do konserwacji napewno coś znajdziesz.Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam chemika, który doskonałe rezultaty osiąga przez moczenie skorzanych rzeczy w wodzie, później usuwa wodę alkoholem, a alkohol lanoliną. Jednak dokładnie nie mówił jak jest z tym usuwaniem", pewnie nie polega to na przekładaniu z wody do alkoholu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
powiem tak ,wczasie spaceru po lesie rozmawiałem ze starszą panią urodzoną w 1923R mówiła że jej siostrę po walce w Pasiekach -Zawadkach tam gdzie była potyczka z niemcami zabrali ją do kopania rowów na zabite niemieckie konie ,pokazała nam to miejsce ,i co znalazłem potkowę ale nic więcej mówiła też o płynącym strumyku niedaleko na tak zwanej czarnej łączce"gdzie wycofujace sie polskie oddziały zatopiły cześć uzbrojenia , a ztego co mówiła to nkwd to przeszukiwało a co do tego pana z tymi fantami to jest to tubylec! POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie