Skocz do zawartości

Bocian ty harcmistrzu


miro5671

Rekomendowane odpowiedzi

WTF?? Ale pocielo mi posta... :/ . Pisze jeszcze raz :)
No i na tych spotkaniach ktore opisywali chlopaki z brzegu 90-99% bohaterow to eksploratorzy wiec zasadne bylo umieszczenie relacji z tych imprez w dziale SPOTKANIA I INTEGRACJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palacz - abstynentem nie jestem ,a pije tyle że sam byś się zdziwił :) Za kawą nie przepadam.
A co do działu 'Spotkania, Integracje' to sądzę że nazwa nie uzasadnia do zamieszczania w nim relacji z imprez gdzie ubrani w gajerki panowie chlają wódę. Sprawy organizacyjne jak np. zgadywanie się na wspólne wykopki owszem ,ale takie coś? Po co robic coś na pokaz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu się to nie będzie podobało ale Bocian ma całkowtą racje.
Po pierwsze nic nie usprawiedliwia inwektyw i gróźb.Taką reakcją miro jak dla mnie się kompromituje. Wszystko można powiedzieć bez odwoływania się do chamstwa.
Po drugie trzeba by ktoś czuwał nad porządkiem na forum i to że to robi bocian sprawia że skupiana jest na nim wrogość wielu formułowiczów.
Po trzecie tak jak napisał bjar co przyświeca zamieszczaniu takich zdjęć? Wszysto można sobie przesyłać prywatnie nie zaśmiecają tego coraz mniej merytorycznego forum. Zresztą chcecie pokazać jaką fajną impreze mieliście, lub kto zrobił głupią mine Po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja mira byla rzeczywiscie troche ostra, niepasujaca do rozmowy dwoch doroslych facetow.
pni piszesz ze po co zamieszczec zdjecia i relacje z imprez... to po co wogole te forum jesli moznaby wszystko wysylac sobie na maile. Ja tam lubie popatrzec jak bawia sie eksploratorzy z innych miast Polski, jak sie integruja , jak wspolnie robia wypady w teren. Po to chyba byl ten dzial.
No przeciez jesli ktos chce podyskutowac o monetach albo miejscowkach to nie wejdzie do dzialu Spotkania i integracje" Tak samo jesli ktos bedzie chcial zapytac jak cos zakonserwowac nie bedzie pisal w dziale Grupy rekonstrukcyjne, inscenizacje" itd itd...
Tak odebralem idee konstrukcji tego forum.
Nie ma ktos ochoty czytac na jakies tamaty - to omija dane podforum. Ja np osobiscie nigdy nie wchodze w Grupy rekonstrukcyjne, inscenizacje" bo mnie to nie interesuje. Tak samo jak ktos chce uzyskac profesjonalna porade nie musi przebijac sie przeciez przez forum Spotkania i integracje i te wszystkie zdjecia z imprez :) No chyba ze szuka przepisu na dobra citronete :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek419 napisal:
Dno widziałem ich zdjęcia z wyprawy pod Suwałki 5 zdjęć z wykopania jakiejś wanny i 20 jak miro szczerzy swoją pijacką gebę do kamery.Niesmak pozostał.

Wiesz co? Panie Darek419... Piszesz jak ostatnia ciotka... Ba!
Nie wiesz o czym piszesz... Piszesz bzdury dlatego, ze Twoim najlepszym znaleziskiem byla pompka do roweru Pelikan i marzysz o wykopaniu takiej wanny"... Choć kopałem z Mirem pod Suwałkami, zadnej wanny nie znalezlismy.... To czy ktos ma pijacka gebe czy nie raczej nie Tobie oceniac.

Tak ogolnie widze ze sie kolko wzajemnej adoracji zawiazalo.

Brawo. Tylu lizusowskich postow dawno nie widzialem
Jedni lizusuja - inni pisza ostro - po to jest forum - hehe. Tylko wiekszosc nie ma odwagi czegos ostrego napisac.
Wielu nie ma o czym napisac...
Wszystko pasuje. Jak pojawia sie ostry post ze zdaniem wlasnym uzytkownika Don Bocian robi szopke z tego a publika - choc nie wie o co chodzi - bije brawo....

BTW, bawcie sie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie simon07, najpierw trzeba się zapoznać z tematem, śledzić go od początku, a nie wypisywać głupoty takie jak Darek419. Ja jestem z Brzegu i poczułem się obrażony, w sumie byłem na trzech imprezach ( brak czasu praca ) i nie są to żadne pijackie imprezy tylko porządne spotkania przy ognisku lub nie, kto chce to pije kto nie chce lub nie może ten tego nie robi, główny cel naszych spotkań to nasze hobby. Wiem że niektórzy nam tego zazdroszczą, nasze imprezy nie koniecznie pijackie zawsze były otwarte dla ludzi, szkoda że to forum coraz bardziej się zamyka:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec koledzy popierają wypowiedż Mira?Bo wpadł na forum jak burza, nawrzucał Bocianowi, I pozostawił po sobie chlew?Fakt kto nie chce ten nie czyta ale jednak wsród nas sa też i niestety nieletni w wieku gimnazjalnym a moze i młodsi?No i co?Wchodzą tu po to żeby się czegoś dowiedziec a dowiadują się co ma zrobi Admin?Panowie chyba coś nie tak to jednak powinien zostac potępiony Miro a nie Bocian.Takie noje zdanie i nie widzę tu zadnego lizusostwa.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze jest tu wiele osob nieletnich ale nie uwazam aby zdjecia z imprez i opisy jakis urodzin byly tak strasznie demoralizujace. Juz gorsze sa foty osob pozujacych z jakimis urwilapkami. Pozniej takie dzieciaki mysla sobie ze to przeciez normalne i wszyscy tak robia.

Co do jednego postu mira to fakt ze zawiera troche wulgaryzmow ale po to jest admin zeby ciac takie posty :P
I tez odnioslem wrazenie ze Bocian probuje odgornie narzucic nam o czym mozemy rozmawiac a o czym nie. Internetu nie mozna cenzurowac, mozna go jedynie modelowac :)

No i najwazniejsze - jesli jakis watek byl nudny to sam umieral smiercia naturalna. Wiec po co zabraniac dyskutowania na jakies tematy? Jesli mamy na tym forum rozmawiac tylko o eksploracji to prosze wywalic polowe postow z forum towarzyskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko można napisać i przekazać w formie normalnej bez inwektyw i chamstwa. A post mira to właśnie prostacka i głupia reakcja, zupełnie niepotrzebna. Koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem co innego ostre pisanie" (cyt. simon) a co innego prostactwo w skrajnej postaci. Ubliżanie komukolwiek świadczy raczej o ubogiej kulturze osobiostej (trudne słowo) a nie o błyskotliwym umyśle i ostrym języku. Takie posty wystawiają świadectwo nam poszukiwaczom ale niestety jakie społeczeńśtwo tacy poszukiwacze.
Nie trzymam niczyjej strony.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce i nogi się uginają. Nie to żebym też był Harcerzykiem co to ani wódy ani fajek ani bluzgów. Natomiast na tym forum obowiązuję jakieś zasady i to mi się podoba.
Nikt nikogo nie zmusza do dyskusji akurat na Odkrywcy". Na codzień na ulicach i podwórkach słyszę takich specjalistów od słowa wiązanego" i ni cholery nie rozumiem czy chodzi o ekspresję wypowiedzi czy zbydlęcenie języka codziennego. Za błędy ortograficzne odpowiada podobno dysleksja ( a może lenistwo). Za bluzgi w wypowiedziach CO ? Kultura wyniesiona z domu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym miejscu zawsze sie ktos znajdzie komu cos nie pasuje:/ Bocian ja bym Ci proponowal zablokowac ten temat bo to jest niepotrzebne gadanie jak i tak nic nie zmieni:/ a zawsze ktos bedzie mogl tu wejsc i sobie poczytac o ludzkiej kultorze wyniesionej z domu". Miro5671 przesadziles troche:/ nawet wiecej niz troche, zeby takie cos pisac z powodu libacji alkoholowych, rozumiem jak by Bocian zakazal nam opisywania naszych wypraw z wykrywaczem!...:/ ale zeby o libacje...:/ to jest chore i tyle:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek tylko kilka dni nie przeglądał forum a tu takie jaja.
Miro przesadził i to jest pewne jak 2 x 2 =4
Poznalem Mira // widzieliśmy sie jeden raz // i jestem zdziwiony ze coś takiego napisał. Sympatyczny rzekł bym do rany przyłożyć .
I staram się wytłumaczyć sobie co spowodowało taka reakcję ;
-zamknięcie wątku ?
-brak mozliwości zamieszczania zdjęć z imprez integracyjnych grupy poszukiwaczy ?
-Przesilenie wiosenne ?
- brak możliwości realizowania siebie w terenie ?
- moze jakiś inny powód ?
- moze jakiś inny 2 powód ?

JEDNO JEST PEWNE MIRO MUSISZ BOCIANA PRZEPROSIĆ

Wypowiedz Mira wyzwoliła lawinę krytyki a co za tym idzie
tak jak Miro obraził Bociana , tak też kilku kolegów obraziło Mira.

Bocianie kochany bardzo prosze wybacz naszemu wesolkowi Miro , wystaw mu 2 kartki i jakoś daj sie udobruchać .
To ja biedny zuczek , szary człek na tym forum jack61 Ciebie prosze .

Pozdrawiam Jack61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykam ten wątek , uważam dalsza dyskusję za bez celową i nic nie wnoszącą do sprawy
pozdrawiam starych forumowiczów Harta i Petra i bjar\\'a 1 co są tu ze mną od początku !!!!
marecki


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora marecki. 20:18 20-02-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie