Skocz do zawartości

Bocian ty harcmistrzu


miro5671

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak prawdą jest,że jesteś pierdolona kanalia...Powiem wiecej ty trutniu pierdolony,gdyby nie twoja osoba to forum funkcjonowało by normalnie....Już ci ktoś tu napisał,żebyś się pierdolił z własną ręką.więc spierdalaj dziadu.....Jesli spotkam cie w terenie- poznasz smak mojej saperki na plecach .....Pamiętaj o tym,iż twoje prywatne forum zdechnie śmiercią naturalna jak nas braknie i skończy sie ten dział......chamie z odkrywcy ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to usunąć ale nie usunę, niech każdy sam oceni.

Oto reakcja dorosłego" człowieka na ogólny zakaz umieszczania w dziale Spotkania Integracje opisów imprez alkoholowych. Zakaz dotyczył wszystkich, nikt nie był wymieniany z loginu.

1. zostałem obrażony publicznie
2. została użyta groźba karalna

a ile w tym finezji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest ten tekst który zamieściłem w tym dziale.

cytuję:

Chciałbym poinformować że mamy już nowy chat Odkrywcy.

Działają na nim te same loginy i hasła co na forum.

Chciałbym aby ten dział pozostał tylko i wyłącznie do umawiania się faktycznie na spotkania, integracje lub wspólne wyjazdy, wypady, imprezy a nie opisami libacji, imprez lub efektów zatrucia alkoholem i wyczynów osób będących w stanie wskazującym :)

Tak więc ciężkie czasy nadchodzą dla lubiących sobie popisać o pupie Maryny :)


Zapraszam na Chat."

koniec cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,ze ja ( czarna owca forum )to przy nim jestem mały...pikuś :)
Z Bociana zdaniem ,jako jedynego moderatora z forum ,liczę się zawsze ,potrafi w kulturalny sposob zwrocic uwagę ! Jego przeciwienstwem jest natomiast Polmos ! No normalnie go...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ciekawostka.czy juz co niektórym naprawdę te piksele z komputera w połączeniu z promilami zaszkodziły?
A swoja drogą to Bociek jest WIELKI ze coś takiego zostawił.No chyba że to ku pokrzepieniu serc lub może jako ostrzeżenie?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy niekulturalny a wulgarny post winien być punktowany.Co prawda każdemu kiedyś puściły nerwy, ale rzecz żeby przyznać się do tego.
Nikt przecież nie miałby pretensji nawet chyba Bocian gdyby użytkownik wymieniał uwagi bez inwektyw.
A Polsmol-Polmos / za przeproszeniem pana Piotra/ to tylko odrobinę złośliwy żart.

acer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera odwyk murowany w takim razie.
Kogo ten teamat nie interesuje ten sie nie udziuela.
Bo po cholere zagladać do tematu jak się go nie czzyta. A jak się go czyta to się nim intersuje chyba ??>???
ATo jest chyba wyjasnienie tematu.

Miro mój przyjaciel wyraził swoje zdanie i jego popieram!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima zimą - ale jaki cel ma zakładanie osobnych wątków na relację z urodzin czy popijaw? Przecież można zrobić to na priva ,ewentualnie założyć sobie swoje forum jak się bardzo chce... Tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale jaki cel ma zakładanie osobnych wątków na relację z urodzin czy popijaw..."
No ale to sa wlasnie spotkania i integracje. Czy nie?
Ogolnie odnioslem wrazenie braku spolecznej zgody na picie alkoholu. Ciekawe czy na prawde sa z Was tacy abstynenci.
Napiszcie mi jak wy spedzacie wspolne integracje i ile hektolitrow kawy wipijacie wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie