Skocz do zawartości

Nowe zdjęcia 7TP - cz.II


Rekomendowane odpowiedzi

N.zdjęcia 7TP cz.1 : http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=54634

jedyne, co mnie usprawiedliwia to to, że tamten poprzedni już za długo się otwierał.
Na dobry początek jeszcze nie publikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jonca= fajne zdjęcie ...
poprawcie panowie jesli sie mylę ...to jest czolg w pewnym stopniu rozebrany ...w/g mnie np pozbawiony lufy i ma coś zamiast tego wstawione jakaś ta lufa chuda i przydługa jak dla mnie, może zdjęto rownież elementy obudowy opory ....
jak pamiętam jedo zdjęcie z patykiem zamiast lufy juz kiedyś było pokazywane może tutaj też jest taka sytuacja ..

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Patron - czołg jest jak najbardziej zdekompletowany, brakuje mu rolek podtrzymujących gąsienicy prawej ,a także brakuje kołpaka łożyska koła prowadzącego.
Pozdrawiam!
lokfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak właściwie to dlaczego to zdjęcie Jonca i drugie jotesa ma przedstawiać tą samą 7'emkę na tym samym etapie rozszabrowania ....mnie się wydaje że zdjęcia sa zrobione z całkiem dużym odstępem czasu ( drzewko na jednym ma liscie a na drugim nie ) ale nie ukrywam że w analizie zdjęć to ja za dobry nie jestem ......jednak mimo wszystko na pierwszym ta lufka jakaś taka przydługa mi się wydaje ...ae to może być złudzenie apteczne :-)))

PZDR
PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieh...Problem w tym, ze to nie jest to samo drzewko, na tym drugim liscie sa, a zdjecia maja zbyt wiele cech wspolnych, by mogly to byc dwa rozne czolgi ;o)
Co do lufy, to wydaje mi sie jak najbardziej prawidlowa.Trzeba by dokonac pomiaru metoda tranigulacji, wszak wymiary sa znane - dla mnie wychodzi, ze lufa ma ok.1.55m, co stanowi zdaje mi sie mniej, niz wynosila jej dlugosc (zliczenie jest przyblizone).
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie