Skocz do zawartości

Jesienne odkrycia


1AIR1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Witam

Przyjechałem na poprzednie miejsce po długim czasie niebytności...niestety krajobraz pustynny.I tu dla mnie nauczka na przyszłość...ale los okazał się litościwy...
zdaje się że wypłynęło drugie źródełko.Tym razem już w innym miejscu.
A gdzie...zachowam to dla siebie lub tych którzy przynajmniej powiedzą...Dziękuję.

Ciekawa jest ta blaszka (przecięta w połowie) napis na niej brzmi:

Józef Poznański Fabryka Szyldów i Plakatów Warszawa.
Może ktoś z Was zna przedwojenną historię tej firmy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mjejsce oczywiście nowe wyszło,ale dziękowac za to że umawiasz się na wyjazd a dzień wcześniej jedziesz z kimś innym.A butelki po Bolsie i puszki po piwie zostawili pewnie rosjanie .Dziwny z Ciebie facet.Rzeczy też wyciągałeś pewnie magnesem a nie szpadlem zgrywasz niewiniątko a nie różnisz się niczym od innych a na to mjejsce trafiłem po waszych dołach a nie przy pomocy różdżki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno
Panie cbndm na R nie byłem od 6 Listopada o miejscu wiedziały 2 grupy.Kto nie zakopał dołów to wiem.Zapomniałeś o tym że jest pewne oko które widzi z góry.Zachowam to dla siebie.A Ci którzy pili bolsa to ich sprawa a nie moja. Ot i wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
czołem 1AIR1 i inni miłosnicy carsjich gratów!
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję efektów.
Drobne pytanko - czy w trakcie poszukiwań w w.wspomnianym terenie wychodziły inne szarfy niż OT? Inne krzyże opołoczenia niż MII?
proszę o odpowiedź i najlepsze życzenia sukcesów w Nowym Roku dla wszystkich z tego tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dzieki za odpowiedź.Rozumiem, że szarfa za Warszawę nie wystapiła masowo tylko pojawiła się jedna sztuka?P.S>czy ktos może wie jaki monogram jest na krzyzu opołoczenia wystawianym na alegro?cena jest troche szalona wiec chyba nie jest to MII...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem wystawiajacego - Totenkopfa" o monogram i napis, ale nie odpowiedział - przydałoby się lepsze zdjęcie. Jesli macie jakies inne opołoczenia niż MII to może podrzucicie fot na forum?Ja mam AIII - ale to chyba dość popularny.Pozdro dla carofanów:-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie