Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.V


Passy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Może być niedziela i w Ostrowie.Ten zaciszny lokalik gdzie byliśmy bardzo mi odpowiada.Tylko która godzina?I kto jeszcze przyjedzie?Omi-były stosowane silniki Forda i Polski Fiat,to się zgadza,ale TA głowica jest napewno od Polskiego Fiata,tylko nie wiem jeszcze od której wersji.
Pozdrowienia.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie, to w sobotę o 18.00 sptkanie w Ostrowie, ale gdzie?
Ja zadzwonię jeszcze do Dykty. Passy, czy jadąc do Ostrowa zahaczysz o Kalisz?
Aha, dzwonił do mnie z Brna Michał. Wchodzi do stowarzyszenia.

Uprzedzam jednak, że ja jeszcze nie dostałem dokumentów z zarządu, więc nie linczujcie mnie :).

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Cześć :-)
Działacie jeszcze chłopaki bo coś cicho się tutaj zrobiło, niedługo sezon się zaczyna, już nie moge sie go doczekać, co prawda mam lekkie ograniczenia czasowe z powodu szkoły i małego dziecka, ale mam nadzieję w pole skoknąć i coś z ziemi wyszarpnąć czego sobie i wam życzę :-)

pozdrawiam

Romek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w terenie, niestety nadal łód pod centymetrową warstwą ziemi, jeszcze tak dobre dwa tygodnie i można ryć......chociaż ktoś już zaczął, widać był bez wykrywki i rył doły dość sporych rozmiarów - oczywiście nie zasypał.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,
Obudziłem się z zimowego snu (a tak naprawdę to jestem zawalony robotą). Piszę się też na wypad, ale czy ktoś może mnie poinformować dokąd właściwie jedziemy?
Rozmawiałem z Jackiem. Jeżeli ktoś nie wie, to legitymacje ma Passy. Po świętach ma przyjechać Artur (potwierdzenia jeszcze nie mam) i jedziemy do Pani konserwator, która coś się nas doczekać nie mogła.
Panowie, to czekam na jakąś informację odnośnie celu.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z poszukiwan- klapa :(
Fundamenty z niemieckiego urzedu celnega stoja sobie zasypane calkowice smieciami- mozna znalez puszke po mielonce, butelke po szamponie albo szampanie- do wyboru do koloru- poprostu lokalne wysypisko smieci- jak chcecie moge sprzedac wam namiar na w/w lokal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten yły urząd" to to spychacza potrzeba, jeden mój koleś też tam był(chyba mówimy o tym samym) i się strasznie zbiesił na to miejsce :-)
Ja ostatnio chciałem zeksplorować" piwnice w pewnej ruince, dawno w niej nie byłem - więc pojechałem ........śmieci na równi z okienkami, wręcz prawie się wysypywały na zewnątrz.
Jak ostatnio byłem na lisie o tam to jest porządek - jak piszczy znaczy sie fant :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj to bliskie okolice miedzyborza- czy spychacz? Chyba nie-ale chlew jest straszny...
Pogrzebalem u kuzyna w ogrodku- znalazlem taki wieeelki staromodny zamek do drzwi(pol metra pod ziemia- kuzyn kopal :) ), obejme do dyszla od wozu i pierscionek kuzynki zgubiony 5 lat temu- sreberko wiec wygladal jak new :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo ogrodów ja u siebie znajdowałem stare łyżki miedziane, jakieś skorupy garów, fajerki od pieca i aluminiowe kubki, to było ze dwa lata temu niedawno dowiedziałem sie że na terenie mojego ogrodu było kiedyś wysypisko śmieci z pobliskiego dworu :-))))) ale poza tymi śmieciami niestety fajnego nie znalazłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam,
pr00f skontaktuj się z Passym. To asz człowiek" w Błaszkach ;)
A tak a propos. Passy kiedy byłbyś w Kaliszu? Trzeba rozdać legitymacje.
Czekam w tej chwili na Artura. U konserwatora jeszcze nie byliśmy, ale mam nadzieję, że lada dzień będziemy po wizycie. Trzeba by wyruszyć w teren. Macie jakieś propozycje, bo ja mam, ale na sesję wyjazdową :)
Mick daj znać kiedy będziesz. Aha, bez czeskiego piwa się nie pokazuj ;)

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie