Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.V


Passy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zgodnie z sugestjami założyłem nowy wątek.W sobotę wybieram się do Łodzi na Moto Weteran Bazar.Kto się również wybiera?
Proponuję zbiórkę wszystkich chętnych u mnie o 6-tej rano.
Pozdrowienia.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.
Marek,mój numer to:603380453.Skontaktuj się z Tomkiem,może Cię podwiezie do Błaszek.O paliwo się nie kłopocz.Wszystko zależy,ile osób pojedzie.
Tomek.Odezwij się.Nie mogę się do Ciebie dodzwonić.
Pozdr.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cześć,
Co sądzicie, aby jutro (czyli w niedzielę) z rana wybrać się na rekonesans po terenach Passego. Chodzi mi o popytanie mieszkańców. W związku z tym, ze to niedziela proponuję normalne ubiory (a nie nasze uniformy" ;) ) co by ludzi nie wystarszyć.
Moja propozycja to dla Kalisza i Ostrowa spotkanie w Kaliszu np. na McDonaldsie (godz. 9.00), a potem jedzie do Passego?
Jest tylko jeden mały problem. Ja jutro samochodem nie będę dysponował i oprócz tego (jak również Dykta) muszę wrócić na 14.00 do domu. Mam wyjazd.

Co sądzicie o propozycji?

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Passy kiedy i o której godzince mozna do Ciebie ewentualnie dzwonić ?
Jeżeli napisałeś do mnie maila a ja nie odpowiedziałem
to sorki ale ten adres jest nieaktywny.
Mam coś ciekawego na oku być moze Cie to zainteresuje.

Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
W niedzielę możemy wyskoczyć gdzieś w teren,tylko gdzie konkretnie?Czy macie coś interesującego na oku?Omi-byłem ostatnio u Adama i ma popracować nad pewnymi informacjami z terenów na północny-wschód od tego miejsca co byliśmy razem z Ireną.
Romo-możesz dzwonić przez cały dzień.Podałem numer komórki i mam ją zawsze przy sobie,albo prześlij mi maila.
Mariusz-w Zdunach jest kopalnia piasku.Sprawdzaliście tam,czy jest odpadowy kamień i ile by kosztował z przywózką na miejsce?
Pozdrawiam wszystkich.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passy ja proponuje to miejsce o którym mówimy od dawna zapewne wiesz o jakiej miejscowosci mówie.Chyba ze kolega Romo ma cos ciekawego troszke blizej.Proponował bym zbiórke u Passego w niedziele około godz 10.00
pzdr.omi30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś ciekawego bliżej - kiedyś to poruszyłem na forum, teraz mi sie przypomniało, luknijcie w forum identyfikacja" temat od czego to" wygrzebałem tylko tyle bo nie miałem więcej czasu ale wg świadków no to..... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romo, ale mam nadzieję że nie jest to miejscowość na B. nafaszerwana niewybuchami tak jak mi kiedyś na złomowisku wspominałeś. Tam już jechać nie ma po co. Byliśmy tam raz i nam to wsytarczyło. Włos mi się jeży na wspomnienie tego dnia.
Ja cały czas myślę o rekonesansie w okolicach Passego.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz o B to mi nawet nie mów, tam mozna za darmo sobie załatwić zwiedzanie okolic z góry, nie to jest niedaleko mnie, dam wam namiar to sie dogadacie tylko powiedzcie mi kiedy wybierzecie się w teren chętnie podskoczę i sie z wami spotkam, niestety wieczorne spotkania u mnie odpadaja bo opiekuję się małym dzieckiem no i wiadomo jak jest :-)
Nie obiecuję oczywiście że jest tam nie wiadomo co, ale warto sprawdzić ja swoje fanty tam bez wykrywki wydłubałem
Mówiłem Ci o tym miejscu kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie