Jump to content

mick1

Forum members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Prawdziwym przegranym okazałby się ten, kto kupiłby taki georadar bez sprawdzenia w terenie, na podstawie tylko wydruków. Nadal nie rozumiem o co chodzi.
 2. Ale o co chodzi? Tzn ja rozumiem, że hejterzy" się pojawiają. To jest normalne, a anonimowość" internetu pozwala na tego typu wynurzenia. Ilu z Was szukało w miejscu, w którym pewnie już nic nie ma, pewnie jest przeryte, pewnie nie tutaj. Z tego, co pamiętam, to XYZ nie żebrał o kasę miasta, czy o zgrozo o waszą. Jestem w 100% przekonany, że wielu z Was się zastanawiało, co jest w tej skarpie. Bawili się za swoje pieniądze, miasto powinno Im być wdzięczne za rozgłos, a całe środowisko poszukiwaczy, PKP i kilka innych służb - za to, że poświęcili tyle czasu na papierkologię. Czy ktoś naprawdę się spodziewa, że KAŻDE kopanie (nawet w miejscu jeszcze bardziej sprawdzonym i przebadanym) kończy się sukcesem? Uważam, że całkiem nieźle się przygotowali do roboty i wtopili/wydali SWOJE pieniądze, a nawet po sobie posprzątali (czego nie potrafi duża część ludzi biegających z wykrywkami).
 3. Gdzieś czytałem o pociągu, ale z rudą (ee wolframu jeśli dobrze pamiętam). Słyszałem też o tym, że tunel jest, owszem, ale z kolejnym zawałem za kilkadziesiąt metrów (A tam już jurysdykcja xyz nie sięgnie). I oczywiście nic z tego nie musi być prawdą. Zobaczymy :)
×
×
 • Create New...

Important Information