Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.V


Passy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zainstaluj go. Jedyny wydatek, to słuchawki z mikrofonem. Na Onecie jest Skype do pobrania, a oprócz tego jest tam szczegółowa instrukcja instalacji.
Jak będziesz miał jakiś problem z instalacją to daj znać, ale jest ona na tyle prosta, że na pewno sobie poradzisz.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Omi. Musimy dziś uzgodnić co jutro robimy. Dlatego zapraszam na konferencję przez Skypa, godz. 21.
Ja nadal optuję za Kaliszem i tematem nadanym przez Romo.

My z Tomkiem będziemy już wcześniej, ale mam jeszcze do uzgodnienia jak uratować Wszechświat ;) w Ogame.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jestem za. Ale jeżeli to będzie w Ostrowie, to ja odpadam, bo przyjadę do Ostrowa koło 23.00 :)
Natomiast jeżeli będzie w Kaliszu to już ;) o 20.30 mogę być.
A sobota to wprost wymarzony termin na piwo.

Panowie, przypominam o składkach i deklaracjach (one są w tej chwili najważniejsze).

Omi, gdzie jesteś jak cię nie ma?

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cześć,

Zgodnie z tym co w dość wąski gronie ostatnio ustaliliśmy, coroczne spotkanie przedświąteczne odbędzie się 23 grudnia na Złotym Rogu. Godzina do umówienia.
Ja ze swojej strony przewiduję kilka fajnych niespodzianek.
Mam nadzieję, że frekwencja jak co roku dopisze.
Sądzę, że powinniśmy podsumować rok, może zaplanować co nieco na przyszły i przygotować nasze propozycje na walny zjazd. No i oczywiście opłatek, co by atmosfera była iście świąteczna :)

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam,
Na Nowy Rok....niech nam ziemia lekką będzie ;)

Panowie, poproszę o potwierdzenia wyjazdu 7.01. Jak na razie drogi są czarne, więc do wyjazdu najprawdopodobniej dojdzie. Jeżeli 7.01 jazda okaże się niemożliwa, zadzwonię do prezesa i spróbujemy przełożyć zjazd na inny dzień. Kto ureguluje składkę przed wyjzadem niech wyśle podpisaną legitymację wraz z dokumentami do Artura, wtedy na zjeździe będzie szansa, aby otrzymał już podbitą i zafoliowaną legitymację.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam wszystkich członków i sympatyków naszej grupy.
Od zjazdu Stowarzyszenia upłynęło już chyba dość czasu,że każdy przemyślał i wyrobił sobie swoje zdanie na poruszane tam zagadnienia,dlatego myślę,że moglibyśmy się spotkać i podzielić swoimi refleksjami.Ponadto mimo,że za oknami śnieg i mróz szybkimi krokami zbliża się WIOSNA,a z nią WYPADY W TEREN.Czy nie powinniśmy zacząć przygotowań?Proponuję spotkanie w sobotę lub w niedzielę.Co na to pozostali?
Jeżeli tak,to oczekuję na propozycję miejsca i czasu.
Pozdrawiam wszystkich.
Passy
P.S.Omi-ta głowica o której Ci mówiłem jest jednak od silnika Polski Fiat 122,a nie Ford.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie