Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.V


Passy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Podzielam stanowisko Omiego,że ogólnodostępne forum nie jest miejscem do dyskusji na temat szczegółów naszych poszukiwań.Mam nadzieję,że wszystkie wątpliwości wyjaśnimy sobie na sobotnim spotkaniu.
Drogi Mariuszu!
Co do Twojego ostatniego postu,to wybacz,ale się już pogubiłem.Jeżeli dobrze pamiętam,to Zbyszek i Artur umawiali się nie z Panem Grzegorzem,lecz z Panią Beatą.To,że to tak długo trwało nie było skutkiem niedostępności Pani Beaty,lecz dużej odległości ze Skarżyska do Kalisza i braku czasu władz naszego stowarzyszenia.Jak sam wiesz inni poszukiwacze z terenu Kalisza nie mają problemów z kontaktami z Biurem Konserwatora.
Wracając do naszego Opiekuna to napisałeś,że zastępuje go jakaś kobieta".Ponieważ nie wiem,czy w ramach zastępstwa ta jakaś kobieta" przejęła również opiekę nad naszą grupą nic nie mogę Ci doradzić.
Pozdrawiam.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na spotkaniu ze Zbyszkiem i Arturem miał być też Pan Grzegorz.
Co do tego, że z biurem konserwatora można się skontaktować, to prawda. Ale ja próbuję się skontaktować z P. Grzegorzem, a on jest trudnouchwytny.
Kobieta, która ma zastępować P. Grzegorza robi to w sprawach służbowych i jako taka nie będzie naszym opiekunem (bo chyba jeszcze nie zna sprawy), ale jeżeli chcecie to nawiążę z nią kontakt.

A z resztą jak Omi wspominał resztę obgadamy na spotkaniu, bo długo by opowiadać.
Omi dobrze by było, aby spotkanie zorganizować w jamiś ogródki piwnym, bo w knajpie może być za gorącą na i tak rozpalone głowy ;)
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mariusz,czy ze spotkania władz stowarzyszenia z Konserwatorem Powiatowym została sporządzona notatka służbowa?Jeżeli tak,to dobrze by było,abyś na spotkanie przyniósł jej kopię.Myślę,że zapoznanie się z konkretnymi ustaleniami zawartymi na piśmie pozwoli nam na obiektywne ustosunkowanie do zaistniałej sytuacji.
Pozdrawiam
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez różnicy. W sumie do wtorku o upałach można zapomnieć, a w tym pubie koło stacji jest żarcie, czyli argument jak się patrzy do dłuższego posiedzenia i omawiania spraw :)

Pozdr.
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dla mnie też miejsce jest obojętne.Zobaczymy gdzie będzie przestronniej.A z tym może być problem,bo to sobotnie popołudnie.Ja i Irena możemy się trochę spóźnić,bo jedziemy jeszcze do stolarza,ale napewno będziemy.W razie czego zaczynajcie bez nas.
Pozdrawiam.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, będę tak jak uzgodniliśmy.
W sumie taka nijaka ta pogoda dzisiaj i nie wiadomo czy będzię padać czy nie. Ale w razie czego to można spod tych parasoli uciec do środka.

Tomek, masz bojowe zadanie sprawdzić teren przed akcją i zarządzić gdzie się spotykamy :)

Pozdr. i do zobaczenia
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam dwa pytania, kto kupił jeden z bunkrów w Kościelnej Wsi,...jade sobie wczolaj naszą sławną linią od Sulisłąwic wszystko pięknie ładnie, docieram do Kościelnej a tutaj - ździwko jeden z bunkrów na prywatnej posesji, ogrodzony, ładnie obczyszczony - czy to nie sa początki powstawania skansenu ?
A teraz drugie : z jakiego okresu jest ten ingstad" w Szczypiornie ? jeden z mieszkańców powiedział mi że drugowojenny , ale mnie sie cś zdaje że to pozostałość jeszcze z zaborów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatnie zdjęcie z propozycją spotkania (pilnego) w sobotę na Złotym Rogu.
Poruszymy z Passym temat spotkania u konserwatora (bardzo owocnego), oraz najbliższych planów.
Omi, załatw wiadomą mapkę na spotkanie.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie