Skocz do zawartości

Repliki Pojazdów


kozakk88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.
Wiem że DDR-owski ROBUR ma podwozie przejęte prosto z jakiejś niemieckiej przedwojennej ciężatówki - tylko nie wiem której bo się niemieckim sprzętem transportowym za mocno nie interesuję. Zmienili w nim kabinę i szerokość skrzyni ładunkowej i dlatego tak pokracznie wygląda, nie wiem jak wygląda sprawa silnika.
Pozdrawiam
Kopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest to co remontujesz, czyli Sokół 1000?
Pozdrawiam
P.S. Zawsze chciałem mieć ciężki motocykl, ale to za drogie w utrzymaniu i użytkowaniu, no i nie trafił się jakiś tani wrak (ja też chciałem takiego trupa wynaleźć i dopieścić).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w kilku filmach o wrześniu- (nie piszę o pożal się Panie Boże Lotnej") jeździły całkiem udane niby-czołgi i inne pojazdy niemieckie..nie wiecie co sie z nimi stało? może stoją gdzieś w Łodzi pod górą Mauserów lub Mosinów?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zamiast czołgu zabieramy sie za remont haubicy niemieckiej 105 mm. moze juz na bzurze zagada"
delikatna przeróbka naszego pak'a a dokładnie uruchomienie podzespołów i pomalowanie - to koszt 1500 zł
teraz szykujemy koła i inne elementy aby był bardziej realistyczny. haubica - zrobienie jej na zicher - a mamy orginał w 90% wiec tylko rozłozyc i złozyć to ok 4000 tys zł.
w dalekich palnach jest złozenie sd kfz 250 (jest sporo duzych czesci)itylko dzieki zapalencom z MOB mozna pomarzyc o takich fantach.
jak zaczelismy wozic działko to słyszałem wiele razy - eee to nic trudnego zrobimy podobne.... i jakoś cisza." bo kasa to jedno a zapał to inna sprawa.
aa mamy jeszcze mozdzierz który fuka " ale tu koszt 0 bo stan igła :DD::DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie