Skocz do zawartości

Repliki Pojazdów


kozakk88

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś posiada maszynę powiększającą to mamy do zaoferowania np. takiego Panzer III w skali 1/10 oczywiście zdalnie sterowanego :D Model kolegi z Bydgoszczy, ale mamy jeszcze Tygrysa I, Panzer IV, 2 T-34/85 i trochę innego złomu" ;) Szkoda że za małe dla rekonstruktorów, bo gdybyśmy chcieli zrobić jakąś itwę" potrzebowalibyśmy chyba krasnoludków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam wydaje mi sie ze mozna pójść troche na łatwzine i poszukac informacji o wykorzystywancyh sprzetach zdobycznych np moze gdzies tam zwykła piechota ułatwiła sobie zycie zdobycznym oplem blitzem albo nawet transporterem opancerzonym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w 1939 na innym forum zatytułowanym sprzęt niemiecki w WP" http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=215244 jest kilka wątków dotyczących uzywania zdobytych na niemcach sprzętów np czołgów, ciągników artylereyjskich, a takze ciekawa informacja o tym ze płk Maczek korzystał ze zdobytego mercedesa :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



w przeciągu 2 lat zapewne polacy bedą dysponowali taką ilością tks-ów jaką chcieliby mieć żołnierze w 1939 dlatego uważam że opelki maniaku .. to zostaw \\ iemcom\\" bo to jeszcze w miarę osiągalny sprzet jak na polskie portfele ;]


Pozdrawiam


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora polsmol 10:59 29-08-2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szero.... sądząc po intelignentych wypowiedziach.. musze stwierdzic ze nie jestes chyba znawcą tematu... :/ a skoro tak zazdroscisz polakom" tks-ów to zrób sobie panzer 1 lub 2 przeciez nikt ci nie broni.... zaraz pewnie powiesz ze ta jedna pancerka którą narazie dysponują polacy to wiecej niz ich we wrzesniu było... :/ a tak wogole to według ciebie ile tych tks-ów sie teraz remontuje bądź buduje od podstaw??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj szero szero szkoda tylko ze twoja propaganda zupełnie w innym swiwtle przedstawia dane które ci udostępniam do wglądu.. twoja postawa jest spowodowana tylko zazdroscią... najpierw o mój bagnet a pózniej o to ze polacy zaczeli robic TKS-y a chlopaki z 7 AA raczej nie myslą o budowie Panzera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko teraz zaglądam bo nie mam czasu , ale jak czytam wypociny co niektórych to po prostu robi mi się niedobrze / zawiedzionych moim stylem , a przyzwyczajonych do starego Harta , pragnę poinformować iż zdaję sobie sprawę iż powinno się użyć zwrotu \\ żygać mi się chce \\" ,ale nie w tym rzecz / .Jak słucham że można kupić sobie armatę w AMW . Ludeczkowie - armatę w AMW sprzedaje zakład obrotu specjalnego , jako iż owa jest PEŁNOSPRAWNA - i nikt nie dekuje takich rzeczy . Po drugie - akademickie dyskusje w wykonaniu gołowąsów / może i w dobrej wierze / , przyprawiają mnie o mdłości , a już święte oburzenie wyrażane przez w/w - czy warto coś odtworzyć czy nie słabi mnie całkowicie.Poza kilkoma osobami w tym kraju , które coś zrobiły dla sprawy i wiedzą o co chodzi reszta pisze głupoty i mądrzy się co niemiara.Może by ktoś ruszył się i pogrzebał za jakimiś papierami , a nie opowiadał pierdoły .
W imieniu własnym jak i prawdopodobnie jeszcze kilku osób:
Leszek Kusiak - Hart - Hartmann.
P.s. - dla niekumających - ten wariat co wyłożył 5 lat temu 30,000 i rok roboty by stworzyć replikę samochodu pancernego wz.34 i w nagrodę za to został prawie zjedzony przez rozmaitych DUPKÓW internetowych , których plany sięgały nieba - a tymczasem mineło 5 lat i cisza.
Tak więc kto miał rację ????


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora polsmol 11:06 29-08-2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie