Skocz do zawartości

Troche o sk.... syństwie


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno na naszym forum pojawił sie użytkownik o nazwie orbert 13 lat" .Udzielał sie troche a forum zadawał nawet trafne pytania. Chciał nawiazac ze mną kontakt przez gg dotyczący niemieckej broni.Chetnie mu pomogłem bo pomyslałem ze lepiej zeby sie zajmował militariami niz jakimis szkodliwymi pierdołami. Wysłałem mu kikadziesiat fotografii Fg-42. Az pewnego dnia ni z tego ni z owego ten sku... zaczął mi wysyłac wulgarne wiąchy...
radze unikac tego użytkownika bo mozna sie nieładnie przejechać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś pacan z jego kolegów podszył sie pod niego i korzysta z jego kompa,czasem oni tak mają.Ciekawe czy naprawdę to on i dlaczego tak robi ten ktoś....a swojadrogąwalnik kilka fotek fg42 na forum bo mało tego jest w necie a temat fg ciekawy. U nas wyszły 2 sztuki pod Ciborzem, okolice Świebodzina.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skazujcie odrazu tego gościa. Nie każdy ma net w domu a w kafejce łatwo strcić kody.
Miałem taki przypadek z kupującym u mnie na allegro. Na wiadomość dotczacą finalizacji tranzakcji dostałem hamskie odpowiedzi. Naszczęście poczekałem trochę i kupujący zadzwonł do mnie. Okazało się, że ktoś ukradł mu konto e-mail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - mogło tak być. Są przecież programy typu key loger. Pewnie jakieś bydlę odczytało jego hasła i jedzie po całości. Mój koleś miał taki przypadek - w pracy kumple narobili mu kichy na sympatii.onet.pl co się działo ....

;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znam tego czlowieka choc tez tylko przez net i ma tyle wiosen ile mowi ale ze mna zawsze potrafil tresciwie i rzeczowo pogadac i nie sadze zeby chcial takie bluzgi komus rzucac no bo po co...Ale nie jestem nim i nie wiem...poza tym wyjechal juz jakis czas temu z domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . może i tak było że ktoś się podszył pod niego.Mi kiedyś młodszy brejdak narobił takiego brudu na Myśliwcach"że do tej pory boję się odezwać.Powiedział że z nudów dostał kopa a nick ihasło chowam żeby gnój nie na broił znowó.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Wszystko trzeba brać na spoko. Bądźcie wyrozumiali i pogodni, nie ma o co kruszyć kopii.W necie pełno oszołomów ,ale i normalne chłopy się czasem trafiają.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie wszystkim nudzi.

Po pierwsze ten post nie powinien się pokazać w głównym dziale.

Reszta zanim przekroczycie granicę ulicznego słownictwa przemyślcie sprawę.

herrmateuss żółta kartka

koniec dyskusji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie