Skocz do zawartości

BITWA WYRSKA (rekonstrukcja) 14 V 2005 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
No Szymon-zdjęcia piękne i mam nadzieje,że podeślesz płytke na mój czy też Waldka Machonia adres już wkrótce. Z góry dzięki.
A co do samej imprezy to polecam w dalszym ciągu lekture wątku z dyskusji na forum Wyborczej.
Błędy literowe w samym artykule w nazwisku i małą degradacja" przeżyłem i niemam zazłe. I tak artkuł jest dobry i najlepiej podsumowywuje wysiłek wszystkich włożony jej organizacje.
Do zobaczenia może jescze w tym roku.
Pozdrawiam wszystkich
IwoJima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze zgrać kilkanaście zdjęć z samej bitwy, które mam w aparacie, a poza tym chciałbym zaczekać na przesyłki z płytkami od dwóch osób, które zgodziły się udostępnić i swoje zdjęcia - gdy połączę wszystko razem, rozpocznę dystrybucję.

No to może jeszcze coś z imprezy -->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsmol wrote: Jak dla mnie to najlepsza do tej pory impreza wrześniowa. Drugie miejsce zajmują Dobieszowice 2004 co doskonale świadczy o organizatorach z Profortalicjum."

A jakież to Kolega przyjął kryteria - nie bywa wszak kolega wszędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero teraz ale chciałbym podziękować organizatorom i uczestnikom za świetną imprezę. Jak dla mnie ścisła czołówka, pierwsze miejsce w moim prywatnym rankingu rekonstrukcji. Mam nadzieję, że spotkamy się na Śląsku za rok.

Pozdrawiam
Łoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqh! Jesli dobrze kojaze, to masz tez fotki obsługi niemieckiego granatnika - byłbym wdzieczny, gdybys mogł zapodać tu... super masz fotki!!!

Nie pamietam, czy pisałem coś wcześniej, ale DZIEKUJE organizatorom, ze mogłem być na takiej imprezie Z KLASĄ!
Bawiłem śię świetnie! Rekonstkcja była przednia! Pozdrawiam uczestników i organizatorów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie