Skocz do zawartości

Kołobrzeg i okolice


Lobo26

Rekomendowane odpowiedzi

Byc może nie znam terenu tak jak myślałem Blady. zjeździłem te okolice kilka lat temu (choć nie w celu kopania)i nie widziałem tam Malechowa. To jakaś mała kolonia na uboczu?
Takie kulki mój kumpel powyciągał w zeszłym roku z Parsęty przed samym Kołobrzegiem. Ja spotkalem poszukiwaczy kulek z południa Polski kilka lat temu w lasku przy przejeździe kolejowym od strony Podczela.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witaj BLADY! Jestem ze Słupska, mamy tu grupke która lubi jeżdzić do Kolobrzegu. Ja zaczynałem od Zielonego Szańca, i pożniej raczej Las Kolobrzeski.Ta kulka leżała na południowo -zachodnim krańcu Lasu - jest tam samotne gospodarstwo, właściciel przyjmuje 5zł opłaty parkingowej. W pobliżu resztki po rosjanach.Co do wypadu wspólnego to chetnie, jak się ociepli.
LUGER!!
Kule z Parsęty - hm... to ciekawe- coś więcej ? pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc LOBO musze cie poprawic bo to chyba nie chodzi o wioske Gwizd tylko troche dalej tuz przed Tymieniem.Przynajmniej tak wynika z mapy.A tak na marginesie to teza jestem bardzo ciekawy gdzie sie mozna zapisac na wspolne wykrywki?Czekam na odpowiedz.

pozdrawiam wszystkich serdecznie B L A D Y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka LUGER.Co do Malechowa to moze go nie widziales z powodu malego przeoczenia a ja tam bylem i w dodatku mam przed oczami mape tego terenu z wojskowego sztabu generalnego.Mowisz ze pare lat temu spotkales poszukiwaczy z poludnia Polski.tylko nie moge sie polapac o ktora strone ci chodzi-o ta gdzie jest byly przystanek PKP?Jezeli mozesz to odpowiedz w miare szybko i dokladnie.

pozdr...Radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldy, spotkałem ich w tej mniejszej części lasu od strony morza nieopodal barszczu sosnowskiego;) przy takim starym dębie. A z tymi zapisami to do mnie było???
Ja czekam z wykopami na wiosnę. A i mój samochód jest za niski na jeżdżenie po lesie. Ale w okolice Kolobrzegu bardzo chętnie i myślę że część kolegów z Koszalina podzieli mój entuzjazm.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskocze Cię - żadnych rewelacji, może dlatego że nie mam do tego aż tyle zapału jak niektórzy na tym forum i traktuję to raczje jako rozrywkę na niektóre weekedny i sposób na spędzenia czasu w lesie. Nawet żebym znalazł to i tak na forum bym nie pisał;) To fabrykowanie materiału dowodowego na samego siebie (przyklad gość z mp40 na ostatnich trafieniach). Ja jak ten głupi Jaś same podkowy zbieram:)A tu tylko sobie gdybam:)
A wiosną możemy razem ruszyć w las. Znam silna ekipę z Koszalina ryjącą w okolicach Kołobrzegu ale jest dosc hermetyczna. Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co LUGER?chyba masz racje z tym chwaleniem sie o swoich znaleziskach.bo w innym razie by sie na siebie bat krecilo.a moim zdaniem nie ma sie co pchac tam gdzie cie nie chca.(grupaq z koszalina.)wieksza radosc i przyjemnosc by mi sprawilo bieganie z wykrywaczem z odowitymi"kolobrzerzanami.nie sadzisz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Blady ta ekpia z Koszalina jest jaknajbardziej przyjazna :)
jeszcze ich nie poznałem ale w najbliższym czasie odbędzie się spotkanko... prawdopodobnie miejscem bedzie któryś z hangarow w B.

Pozdrawiam
Lobo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.od razu pragne przeprosic te osoby ktore obrazilem stwierdzeniem ze grupa z Koszalina jest zamkniet.jezeli mowicie ze owa ekipka z bylego miasta wojewodzkiego jest OK to wam wierze bo WY przeciez znacie ich troche lepiej.jescze raz wszystkich goraco przepraszam ipozdrawiam.
blady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie na skarpach wzdłuż lotniska, kupa bomb lotniczych, fajna zabawa:)trochę zardzewiałe ale jak sie obstuka saperką to są ok można sobie postawic na telewizor:)
oczywiscie zartuję. Nie saperką ale młotkiem (tak jest bezpieczniej)
Ciekawe co sie stało z silnikiem instruktażowym od miga z głównego poniemieckiego hangaru(teraz tam jest optimal) stał w hali do 1996 roku potem zniknął hehe tak jak wszystkie drzwi od ruskich hangarów.
Teren lotniska w Bagiczu jet moim zdaniem kompletnie nieciekawy pod względem ewentualnych wykopków i nic tam nie ma poza paroma łuskami.
ale to o czym Panowie piszecie stare podczele i las to tak tam stacjonował pułk polski, nassauski i włoski w 1807 roku i teren do smutnego kądzielna jest ciekawym...
Pozdrawiam Kołobrzeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie