Skocz do zawartości

TK-3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Ciekawe zdjęcie. Z jakiego źródła? Uwagę zwracają te duże reflektory. Jeszcze takich nie widziałem, zwykle były mniejsze i montowane po przeciwnej stronie wozu. A może to już jakaś niemiecka modyfikacja??
Fajnie, gdyby ktoś miał współczesne ujęcie tej ulicy i mógł się z nami nim podzielić :)

Pzdr,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co napisałeś Jotes, nie zwróciłem uwagi. Przyjąłem za pewnik za autorem, że są to tankietki jeszcze w polskich rękach, a tymczasem może być inaczej. Takie reflektory widać na zdjęciach tankietek używanych przez Niemców, oprócz tego kolor ich chyba jest jednolity (feldgrau?), a przecież nasze miały jednak kamuflaż.
Ciekawe

Pzdr
Bodziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kosztami budowy repliki tankietki to troche przesadziliście!! w zeszłym roku kolega robił replikę BTRa 152 i całkowity koszt to 25000zł.Gąsiennic raczej nie trzeba odlewać przecierz uniwersal carrier T16 ma takie same i są osiągalne.Taka replika chodzi za mną od kilku lat wkońcu ją zbuduje!Pozdrawiam fanów tankietki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie