Skocz do zawartości

TK-3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiem ze moje pytanie zabrzmi troche lamersko, ale zawsze mnie to ciekawiło. Chodzi mi mianowicie o koszt budowy repliki tankietki takiej jak TK. Może mnie ktos oświecić?
Oczywiście pytam sie nie dlatego, że planuję coś takiego, ale z czystej ciekawości. Moze być nawet replika statyczna.
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oczywiście o koszt finansowy. Mam świadomość, ze niektórych spraw, takich jak wkład pracy(zapieprz itd.) nie da sie wyliczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa repliki nawet statycznej od zera?Z odlewaniem gasienic?Z budowa kompletnego podwozia?Hmmm...Trzeba miec BARDZO wyrozumiala zone i wielozerowy stan konta w banku.
Nie wnikajac w szczegoly, bo jak mowi stare przyslowie:
Jesli musisz pytac ile to kosztuje, to znaczy, ze cie na to nie stac"...
Bez obrazy, ale dzentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach.
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żony nie mam, zer w banku też ;-)
Pytałem sie z czystej ciekawości, ale jak nie to nie :-)
To moze chociaz mi powiesz ile kosztuje odlanie gąsienicy?
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O koszta jesli chcesz zapytaj Kolege Hartmanna.Ja ze swojej strony moge Ci powiedziec tyle, ze budowa repliki Pz Kpfw I Ausf B pochlonela pewnemu kolekcjonerowi z Vermont ok. 80k$, a jest mniej wiecej w 60% zaawansowana.Z tym, ze jest jeszcze do wykonania sporo naprawde kosztownych czesci.
Jak te koszta wygladaja w Polsce - nie mam pojecia - mieszkam poza krajem od bardzo dawna.
I bez obrazy - jesli wydalem sie upierdliwy - przepraszam.
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie